CS GO Uçma Kodu / Hilesi (Güncel) [2020]

1

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Counter Strike: Global Offansive oynar iken oyuna birazcık eğlence katmak isteyebilirsiniz. İşte burada karşınıza CS GO uçma kodu çıkıyor 🙂 . CS GO uçma kodu ile arkadaşlarınızı trolleyebilir, uçarak sizi oyun içerisinde öldürmesini engelleyebilirsiniz. CS GO uçma kodunu kullanırken, yapmanız gereken birkaç şey var, bunlardan içeriğimizde detaylı olarak bahsettik. Bu kod sayesinde oyunda çok eğlenebilirsiniz.

Ayrıca bkz: CS GO Sistem Gereksinimleri 2020

CS GO Uçma Kodu

Aşağıda vermiş olduğumuz yönergeleri takip ederek, CS GO uçma hilesi için gerekli olan kodu ve neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

  1. Öncelikle CS GO’yu açıyoruz ve eğer geliştirici konsolunuz açık değil ise aşağıdaki adımları takip ederek açabilirsiniz.
  2. Konsol ayarını yaptıktan sonra oyunu açıyoruz ve konsolu açıyoruz.
  3. Konsola sunucumuzda hile kodlarını yazdığımızda çalışmasını sağlayacak olan ilk kodumuzu (sv_cheats 1) yazıyoruz.
  4. Ardından CSGO uçma hilesi kodu olan “noclip” kodunu yazıyoruz ve CS GO’da uçmaya başlıyoruz.

CS GO uçma kodu ile ilgili olarak rehberimiz bu şekilde idi. CS GO’da kendinize ait bir sunucuda veya özel atölye haritalarında bu kodu kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki videolu anlatımı izleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz:

 

Ayrıca bkz: CS GO Başlatma Seçenekleri

CS GO Sistem Gereksinimleri Neler?

Günümüzde CS GO’nun ücretsiz olması ile en çok sorulan sorulardan birisi de CS GO sistem gereksinimleri oldu. İnsanlar, bir oyunun bilgisayarında çalışıp, çalışmamasını, oyunun sistem gereksinimlerine bakarak anlıyorlar. Sizde bilgisayarınız CS GO’yu önerilen gereksinimlerde mi, minimum sistem gereksinimlerinde mi çalıştığını öğrenmek isterseniz : CS GO Sistem Gereksinimleri başlıklı içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. CS GO uçma kodunu kullanırken, yüksek hızda olacağınız için bilgisayarınızın orta düzeyde ve mümkünse hızlı bir diske sahip olursa, takılmalar yaşamazsınız.

Ayrıca bkz: CS GO Wall Hack Kodu

CS GO uçma kodunu kullanırken biraz zorlanabilirsiniz. W ve S ile ileri geri yapıyorsunuz, fareniz ile yön veriyorsunuz. Bu açıdan aşağı ve yukarı gitmek isterseniz, fare yönünü o şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Ayrıca havada iken aim yani nişan almanız da oldukça zorlaşacaktır, zıplarken ateş eder gibi düşünebilirsiniz.

Ufak Bilgi: CS GO uçma kodunu “noclip” kodu ile açarken, uçuşunuzu sonlandırmak için konsola tekrar “noclip” yazmanız yeterli olacaktır. Zaten siz kodu yazdıktan sonra orada “noclip on” veya “noclip off” yazacaktır. “on” olan hilenin aktif olduğunu, “off” ise aktif olmadığını gösterecektir.

CS GO uçma kodu ile ilgili soru ve görüşlerinizi bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Her sorunuza cevap verilecektir.

1 yorum
  1. Emir diyor ki

    CS GO uçma kodu ile arkadaşlarımı trolledim 😀

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.