CS GO Para Kodu (SINIRSIZ PARA!) [2020]

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

CS GO oynarken bazen para sıkıntıları yaşayabiliyoruz. Bu gibi durumlarda CS GO para kodu gibi kodlar sayesinde oyun içerisinde bu problemlerimizi çözebiliyoruz. Peki, CS GO para kodu nedir? CS GO para verme kodu nasıl kullanılır? Gibi sorularınızın yanıtını bu sayfadan alabilirsiniz

Bu kodu, sizde bildiğiniz üzere rekabetçi maçlarda, basit eğlence maçlarında, ölüm maçlarında kullanamazsınız. Bu kodlar orada geçerli değildir, dilerseniz deneyebilirsiniz 🙂 . Kodları kendi özel yetkinizin bulunduğu sunucularda veyahutta CS GO’nun atölyesinden indirmiş olduğunuz haritalarda veya botlarla oynadığınız oyunlarda, CS GO para kodunu kullanabilirsiniz. CS GO sınırsız para kodu ile oyun içerisinde sınırsız para kullanabilir ve bu konuda sıkıntı yaşamazsınız.

Ayrıca bkz: CS GO Wall Hack Kodu

CS GO Para Kodu

CS GO para kodu olarak 4 tane, farklı farklı işlevlere sahip olan kodu alt kısımda bulabilirsiniz. Bu kodları özel atölye haritalarınızda kullanarak, oyun içerisinde takımınıza para verebilirsiniz. Veya takımınızın raundun sonunda para alıp, alamayacağına bile karar verebilirsiniz. Böylelikle takımlar, yalnızca adam öldürerek para kazanabilirler. Evet artık isterseniz kodların ne olduğuna ve ne işe yaradığına bakalım…

  • (mp_startmoney “x”) = CS GO’da konsola bu kodu yazarsanız, oyuncuların raunt başında ne kadar para alacaklarına karar verirsiniz. Kod içerisinde ( “x” ) yazan kısma, oyun başladığında oyuncuların ne kadar para alacağını yazınız. Örneğin ( “800” ) yazarsanız, oyuncular oyun başında 800$ ile başlarlar.
  • (mp_playercashawards X) = Bu kod ile oyuncuların raunt sonunda ödül alıp, almayacağının kararını veriyorsunuz. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “1” yazarsanız, oyuncular ödül alır. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, oyuncular ödül almazlar.
  • (mp_teamcashawards X) = Bu kod ile bir önceki kodun arasındaki fark, takım olarak alınan ödüllerin alınmasının kapatılıp, açılmasıdır. Yani bu kodu aktif ettiğinizde takım olarak raunt sonunda alacağınız ödülü alamayacaksınız. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “1” yazarsanız, takım ödül alır. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, takım ödül almazlar.
  • (mp_maxmoney “X”) = Bu kod ile oyuncuların oyun içerisinde biriktirebileceği maksimum parayı belirliyorsunuz. Oyuncular sizin belirlemiş olduğunuz tutara ulaşınca oyun içerisinde daha fazla paraya sahip olamıyorlar. Harcamaları durumunda tekrar paraları ekleniyor. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, oyuncular ödül almazlar.
  • (mp_afterroundmoney “X”) = Bu kod ile oyun devam ederken, bir sonraki raunt ne kadar para alınacağınızı belirleyebilirsiniz. “X” yazan kısımda X yerine 5000 yazarsanız, diğer raunt başında 5000 dolar alacaksınız.

Dikkat! CS GO’da maksimum olarak kasanıza alabileceğiniz para tutarı “65535”tir. Bundan daha fazlasını alamazsınız. Yukarıdaki “maxmoney” ayarını buna göre ayarlayınız, dilerseniz daha fazlasını yaparsınız fakat oyun daha fazlasını almanıza izin vermiyor.

CS GO para kodları bu şekildeydi, umarım kodlar işinize yaramıştır. Arkadaşlarınız ile birlikte özel haritalarda oynarken veyahutta kendinize ait, yetkinizin bulunduğu sunucularda da bu kodu kullanarak, oyuncuları bu şekilde kısıtlayabilir veya genişletebilirsiniz.

CSGO para verme kodu ile ilgili soru ve görüşlerinizi, istediğiniz kodları yorumlardan bizlere bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.