fbpx

CS GO Aim Hack Kodu (Güncel) [2019]

3

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

CS GO’nun en eğlenceli yönlerinden birisi, içerisinde barındırmış olduğu kodlar sayesinde daha eğlenceli bir oyun keyfi sunmasıdır. CS GO aim hack kodu ile arkadaşlarınızla özel atölyede oynarken, bu nişan hilesi kodu ile arkadaşlarınızı trolleyebilirsiniz 😀 . Cs go 1v1 aim hack kodu sayesinde, oyunculara nişan almaya uğraşmayacaksınız, oyuncunun vücudunda herhangi bir yerine nişan alarak ateş ettiğinizde otomatik olarak kafasına nişan alacak ve kafadan hasar aldığı için oyuncu bir vuruşa ölecektir. CS GO aim hack kodu yalnızca özel haritalarda ve size ait olan sunucularda çalışmaktadır. Rekabetçi maçlarda hiç denemeyin bile çünkü çalışmayacak 🙂

CS GO Aim Hack Kodu

 1. Öncelikle oyun içerisinde herhangi bir özel atölyeye giriş yapmamız gerekmektedir.
 2. Ardından oyun ayarlarından geliştirici konsolunu açmamız gerekmektedir.
 3. Haritamıza girdiğimize ve ayarlardan konsolumuzu açtığımıza göre sıra, oyun içerisinde konsola gireceğimiz kodlara geldi.
 4. Konsolu açıyoruz ve ilk olarak “sv_cheats 1” yazıyoruz. Bu kod kendi kurduğumuz özel atölye odasında veyahutta sunucumuzda, kod ile yazılan hileleri aktif hale getirmektedir.
 5. Hileleri aktif ettikten sonra ise sıra cs go aim koduna geliyor.
 6. Bu kodu girmeden önce aşağıdaki görselde de olduğu gibi nişanı rakibin üzerine tutarak, bu kodu konsola girmelisiniz. Eğer oyun içerisinde bir kaç rakip varsa bu işlemleri her bir rakibin üzerine tutarak yapmalısınız. Kod: (ent_fire !picker addoutput “ModelScale 0”)

Tabi bu kodu girerken muhtemelen öleceksiniz fakat diğer rauntların hepsi sizde olacak :D. CS GO aim hack kodu hakkında yazılı makalemiz bu şekilde idi, hemen altta bulunan videolu anlatımı da dilerseniz izleyebilirsiniz.

Diğer hile rehberlerimize de aşağıdaki başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CS GO yıllar geçmesine rağmen halen daha oynanabilirliğiyle ünlü ve oynanıyor. Oyunda, oyuncuları 2000’den itibaren oyuna bağlayan hava halen daha bulunuyor. Bu da eski oyuncuların, CS:GO’dan vazgeçemeyişini gösteriyor. CS GO’nun bir diğer özelliği ise tamamen bileğe bakması ve yenik durumda, çok fazla fark yemiş olsanız bile oyunu tek başınıza taşıyabilir, takımınıza oyunu kazandırabilirsiniz.

Bu kodu yalnızca özel sunucularda kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte Counter Strike Global Offansive oynarken cs go aim hack kodunu açıp, onları gerçekten durmadan tam kafadan vuruyormuş gibi kandırabilirsiniz 😀 .

CS GO aim hack kodu hakkında daha detaylı bilgi almak ve sorularınızı sormak için yorumlar kısmını kullanabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
CS GO Aim Hack Kodu
Derecelendirme
41star1star1star1stargray
3 Yorumlar
 1. Erman Toroğlu diyor ki

  Arkadaşı trollemek için cs go aim hack kodunu arıyordum. Sizde çok kolay bir şekilde buldum. Nasıl kullanacağımı da bilmiyordum, anlatım videonuz çok iyi olmuş. Teşekkürler.

 2. kralkobra diyor ki

  olmuyo hata veriyo

  1. Yusuf Genç diyor ki

   ne hatası?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.