fbpx

CS GO Aim Hack Kodu – Nişan Hilesi Kodu

0

Özel atölye haritalarında kullanabileceğiniz CS GO aim hack kodunu bu yazımızda sizlerle buluşturuyoruz. Arkadaşlarınız ile oynarken kullanabileceğiniz bu hile kodu sayesinde sizi çok eğlenceli bir oyun bekliyor :). Bu arada bu cs go 1v1 aim hack kodu kesinlikle, SEKME engelleyici değildir. Direkt olarak rakibin kafasını hedef alan bir nişan hile kodudur. Bu tarz CS GO hile kodlarını sitemizde CS:GO kategorimizde bulabilirsiniz. Dilerseniz artık cs go aim hack kodu‘nu nasıl kullanacağımızı öğrenelim 🙂 .

Ayrıca bkz: Fatih şifre


CS GO Aim Hack Kodu

  1. Öncelikle oyun içerisinde herhangi bir özel atölyeye giriş yapmamız gerekmektedir.
  2. Ardından oyun ayarlarından geliştirici konsolunu açmamız gerekmektedir.
  3. Haritamıza girdiğimize ve ayarlardan konsolumuzu açtığımıza göre sıra, oyun içerisinde konsola gireceğimiz kodlara geldi.
  4. Konsolu açıyoruz ve ilk olarak “sv_cheats 1” yazıyoruz. Bu kod kendi kurduğumuz özel atölye odasında veyahutta sunucumuzda, kod ile yazılan hileleri aktif hale getirmektedir.
  5. Hileleri aktif ettikten sonra ise sıra cs go aim hack koduna geliyor.
  6. Bu kodu girmeden önce aşağıdaki görselde de olduğu gibi nişanı rakibin üzerine tutarak, bu kodu konsola girmelisiniz. Eğer oyun içerisinde bir kaç rakip varsa bu işlemleri her bir rakibin üzerine tutarak yapmalısınız. Kod: (ent_fire !picker addoutput “ModelScale 0”)

Tabi bu kodu girerken muhtemelen öleceksiniz fakat diğer rauntların hepsi sizde olacak :D. CS GO aim hack kodu hakkında yazılı makalemiz bu şekilde idi, hemen altta bulunan videolu anlatımı da dilerseniz izleyebilirsiniz.

Diğer hile rehberlerimize de aşağıdaki başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu kodu yalnızca özel sunucularda kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte Counter Strike Global Offansive oynarken cs go aim hack kodunu açıp, onları gerçekten durmadan tam kafadan vuruyormuş gibi kandırabilirsiniz 😀 . CS GO aim hack kodu hakkında daha detaylı bilgi almak ve sorularınızı sormak için yorumlar kısmını kullanabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
CS GO Aim Hack Kodu
Derecelendirme
41star1star1star1stargray

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.