CS GO Sağlık Aşısı Kodu

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Arkadaşlarınız ile birlikte  CS GO özel haritalarda eğlenirken, oynadığınız oyun moduna göre cana ihtiyacınız olabilir. Bu içeriğimiz de sizlere “CS GO sağlık aşısı kodu“nu vereceğiz ve bu kodu nasıl kullanacağınızı göstereceğiz. Örneğin herhangi bir survival haritasında oynarken cana ihtiyacınız olduğunda, envanteriniz de bir tane sağlık aşısı bulundurmanız işinize gelecektir ve kısa bir süre içerisinde can değerinizi yükseltebileceksiniz.
Ayrıca bkz: CS GO Uçma Kodu

CS GO sağlık aşısı kodu, CS GO’nun Battle Royale modu olan Danger Zone’da bizlere vermiş olduğu sağlık aşısını bize vermektedir.

CS GO Sağlık Aşısı Kodu Nedir?

    1. Öncelikle oyun içerisinde herhangi bir özel atölyeye giriş yapmamız gerekmektedir.
    2. Ardından oyun ayarlarından geliştirici konsolunu açmamız gerekmektedir.
    3. Haritamıza girdiğimize ve ayarlardan konsolumuzu açtığımıza göre sıra, oyun içerisinde konsola gireceğimiz kodlara geldi.
    4. Konsolu açıyoruz ve ilk olarak “sv_cheats 1” yazıyoruz. Bu kod kendi kurduğumuz özel atölye odasında veyahutta sunucumuzda, kod ile yazılan hileleri aktif hale getirmektedir.
    5. Şimdi sıra artık cs go sağlık aşısı kodunu girmeye geldi. Size vermiş olduğumuz “give weapon_healthshot” kodu ile kendinize bir sağlık aşısı verebilirsiniz. Bu kodu da nasıl konsola girdiğimizi aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

Bu şekilde Counter-Strike: Global Offensive’da oyun içerisinde kendinize sağlık aşısı verebilir ve canınızı “50” can değerinde yenileyebilirsiniz/yükseltebilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınız ile 1v1 atarken onları trollemek amacıyla da bu kodu kullanabilir, hasar aldığınızda canınızı yükseltebilirsiniz 😀

Kodun kullanımını içeren videoyu izleyebilirsiniz:

CS GO sağlık aşısı kodu ile alakalı soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bildirebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
CS GO sağlık aşısı kodu
Derecelendirme
41star1star1star1stargray

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.