CS GO Wall Hack Kodu | CSGO Duvar Hilesi [2019]

1

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

CS GO Wall hack kodu, bu kodu kullanarak oyun içerisinde rakiplerinizin yerini tespit edebilir, onları duvarın arkasından izleyerek nereye gittiklerini ve nasıl hareket ettiklerini, sizin karşınıza nereden çıkacaklarını tahmin edebilirsiniz. Böylece oyun içerisinde büyük bir avantaj elde edersiniz. Bu kodu tabi ki CS GO rekabetçi resmi sunucularında kullanamazsınız. Kodu yalnızca yetkisi bulunduğunuz sunucularda veya atölye haritalarında aktifleştirip, kullanabilirsiniz.

cs go duvar hilesiCS GO wall hack kodunu kullanırken bazen duvarın arkasını görmeme sorunları yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda rakibinize biraz daha yakın olmanız gerekmektedir. CSGO wall hack kodunu etkinleştirdiğinizde artık elinizde saydam bir hal alarak, elinizde ne var ise tamamıyla görebiliyorsunuz.

Yapacağımız işlemlere geçmeden ufak bir özet geçmek istiyorum; Bu cs go wall hack’i açmanız için sizlere yazımızda verdiğimiz cs go wall hack kodu kullanmanız gerekmektedir ve  sunucu da hilelerin aktif olması gerekmektedir, bunlara yine rehberimiz de değineceğiz.

Ayrıca bkz: WhatsApp Profilime Kim Baktı

Eğer arkadaşınız kodu nereden aldın diye sorarsa bu sayfanın adresini vermeyi unutmayın 😄

CS GO Wall Hack Kodu

Aşağıdaki adımları takip ederek, CS GO Wall hack kodunu nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

  1. Öncelikle CS GO’ya giriyoruz ve eğer açık değilse, ayarlar kısmından “Geliştirici konsolunu etkinleştir” kısmını aktif hale getiriyoruz.
  2. Ardından, wall hack kodunu kullanmak istediğimiz haritaya veya yetkili bulunduğumuz sunucuya giriş yapıyoruz.
  3. Öncelikle yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi sunucu üzerinde hilelerin aktif mi de aktif mi olduğunu bilmeliyiz, bundan dolayı konsolu açıp “sv_cheats 1” yazarak oyun içi hileleri aktifleştiriyoruz.
  4. Ardından cs go wall hack kodu olan  “r_drawothermodels 2” kodunu konsola yapıştırıp, enter tuşuna basıyoruz.
  5. Eğer kapatmak isterseniz de “r_drawothermodels 1” yazarak kodu de aktif edebilirsiniz.

Kullanım Videosu

CS GO wall hack kodunu tam olarak nasıl yapacağını anlamadıysan ve yardım almak istiyorsan, alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

Ayrıca bkz: Fatih Şifre

CS GO Wallhack Nedir, Ne Değildir?

CS GO wall hack kodu bir hile değildir. Peki hile nedir? Hile, sizin oynadığınız bir oyunda rakibinizin yapamayacağı şeyleri, oyunun kurallarına uygun olmayan şekilde yapmanızdır. Bundan dolayı bu kodu siz gidip de rekabetçi modunda kullanamazsınız. Bundan dolayı cs go wall hack kodu bir hile değildir, yalnızca atölye haritalarında kullanılabilen bir eğlence kodudur. Sitemizde bulunan diğer cs go kodları da aynı şekildedir. CS GO wall hack kodu ile arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Özel sunucularınızda veya atölye haritalarında kullanabilirsiniz.

Hop! Tekrar belirtmek istiyorum cs go wall hack kodu yalnızca ve yalnızca kişisel arkadaşlarınız ile oynadığınız özel haritalar ve yetkili olduğunuz sunucu da çalışmaktadır. Kesinlikle Valve’in resmi sunucularında çalışmamaktadır.

1 yorum
  1. Kerim diyor ki

    Eyvallah ya, cs go wall hack kodu’nu arıyordum buldum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.