CS GO Sınırsız Mermi Kodu [2020]

0

CS GO sınırsız mermi kodu ile arkadaşlarınızla çok iyi dalga geçebilirsiniz 😀 . Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu CS GO hile kodunu arkadaşlarınızla oynarken kullanabilirsiniz. Birçok amaçlı olarak eğlence için kullanabileceğiniz sınırsız mermi kodunu yalnızca 2 saniye içerisinde aktif ederek oyun içerisinde bir daha reload (R) tuşuna basmanıza gerek kalmıyor. CS GO sınırsız mermi kodunu içeriğin devamında bulabilirsiniz.

CS GO sınırsız mermi kodu sayesinde oyun içerisinde sınırsız merminin tadını çıkarmaya var mısınız? Oyun içerisinde şarjör değiştirmekten sıkıldın mı? Kendine ait bir sunucuda veya herhangi bir atölye haritasında kullanabileceğin bu kod sayesinde artık sınırsız merminin tadını çıkarma vakti! CS GO sınırsız mermi kodu sayesinde dilerseniz aim çalışırken(bu arada CS GO Aim Hack Kodu içeirğimize göz atabilirsiniz) veya arkadaşlarınız ile karşılaşırken bu kod ile eğlenebilirsiniz. CS GO sınırsız mermi kodu hakkında detaylı bilgiyi ve sınırsız mermi kodunu nasıl kullanabileceğinizi detaylı olarak içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

CS GO Sınırsız Mermi Kodu

CS GO Sınırsız mermi kodu, oyun içerisinde aktif edilerek, kullandığınız her silahın mermisinin sınırsız olmasını sağlayabilirsiniz. CS GO’da bunun gibi birçok kod bulunmaktadır, onlardan faydalanmak için CS GO adlı kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz. Artık dilerseniz oyun içerisinde sınırsız mermi kodunu nasıl kullanacağımıza geçelim fakat bundan önce bir şeyi sizlere bildirmem gerekiyor. Öncelikle bu kullanacağınız kod resmi sunucular veya yetkinizin bulunmadığı topluluk sunucularında çalıştıramazsınız. Yetkinizin bulunduğu atölye haritaları veyahutta yine aynı şekilde yetkili olduğunuz bir sunucuda kullanabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Wifi Şifre Değiştirme

  1. CS GO’da yetkimizin olduğu bir haritaya giriyoruz.
  2. Kullanacağımız kod bir hile olduğu için sunucumuzda konsola “sv_cheats 1” yazarak hileleri aktif hale getiriyoruz.
  3. Ardından CS GO sınırsız mermi kodu’nu giriyoruz: “sv_infinite_ammo 1

Ayrıca bkz: CS GO Sistem Gereksinimleri 2020

Bu kodu sunucu konsola yazdığımızda artık sınırsız mermi kodu aktif oluyor ve silahlarımızla ateş ettiğimizde sağ alt kısımda gördüğünüz mermi göstergesinde herhangi bir değişiklik olmadığını görebilirsiniz. Kodu işlevsiz hale getirmek için ise “sv_infinite_ammo 0” yazarak, sunucuda sınırsız mermi modunu kapatabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izleyerek sınırsız mermi hilesi hakkında bilgilenebilirsiniz.

Sınırsız Mermi Kodu

Sınırsız mermi kodu ile artık R tuşuna basmadan, sınırsız bir şekilde ateş edebilirsiniz! çeriğimizde de anlattığımız şekilde cs go sınırsız mermi kodu ile artık şarjör değiştirmeye gerek kalmadan dilediğiniz gibi savaşalabilirsiniz. CSGO sınırsız mermi kodu genellikle aim çalışan CS GO oyuncularının daha çok işine yaramaktadır. Çünkü aim çalışma haritasında durmadan karşınıza bot çıkmakta ve bu botlara karşı ateş etmeniz, aim çalışmanız gerekmektedir. Bu kısımda da şarjör değiştirmek ile vakit kaybetmemek için hemen konsolu açıyoruz ve cs go sınırsız mermi kodunu giriyoruz. Artık hiçbir şekilde şarjör değiştirmemize gerek kalmadan aim haritamızda, maçlar öncesinde rahatlıkla ısınabilir, şarjör değiştirme ile vakit kaybetmeden aim çalışabilirsiniz.

Ayrıca bkz: CS GO Wall Hack Kodu

Hemen sizde CS GO sınırsız mermi kodu ile oyunda eğlenceli dakikalar geçirebilir, arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Sınırsız mermi kodu ile oyun içerisinde her silahınızda sınırsız ateş etme imkanına sahip olun!

Sizler için CS GO sınırsız mermi kodunu bu içeriğimizde sizlerle paylaştık. Aklınıza takılan soru ve görüşleri yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.