CS GO Sınırsız Mermi Kodu [2020]

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

CS GO sınırsız mermi kodu ile arkadaşlarınızla çok iyi dalga geçebilirsiniz 😀 . Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu CS GO hile kodunu arkadaşlarınızla oynarken kullanabilirsiniz. Birçok amaçlı olarak eğlence için kullanabileceğiniz sınırsız mermi kodunu yalnızca 2 saniye içerisinde aktif ederek oyun içerisinde bir daha reload (R) tuşuna basmanıza gerek kalmıyor. CS GO sınırsız mermi kodunu içeriğin devamında bulabilirsiniz.

CS GO Sınırsız Mermi

Bu kodu oyun içerisinde aktif ederek, kullandığınız her silahın mermisinin sınırsız olmasını sağlayabilirsiniz. CS GO’da bunun gibi birçok kod bulunmaktadır, onlardan faydalanmak için CS GO adlı kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz. Artık dilerseniz oyun içerisinde sınırsız mermi kodunu nasıl kullanacağımıza geçelim fakat bundan önce bir şeyi sizlere bildirmem gerekiyor. Öncelikle bu kullanacağınız kod resmi sunucular veya yetkinizin bulunmadığı topluluk sunucularında çalıştıramazsınız. Yetkinizin bulunduğu atölye haritaları veyahutta yine aynı şekilde yetkili olduğunuz bir sunucuda kullanabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Wifi Şifre Değiştirme

  1. CS GO’da yetkimizin olduğu bir haritaya giriyoruz.
  2. Kullanacağımız kod bir hile olduğu için sunucumuzda konsola “sv_cheats 1” yazarak hileleri aktif hale getiriyoruz.
  3. Ardından CS GO sınırsız mermi kodu’nu giriyoruz: “sv_infinite_ammo 1

Ayrıca bkz: Windows 10 Etkinleştirme

Bu kodu sunucu konsola yazdığımızda artık sınırsız mermi kodumuz aktif oluyor ve silahlarımızla ateş ettiğimizde sağ alt kısımda gördüğünüz mermi göstergesinde herhangi bir değişiklik olmadığını görebilirsiniz. Kodu işlevsiz hale getirmek için ise “sv_infinite_ammo 0” yazarak, sunucuda sınırsız mermi modunu kapatabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izleyerek sınırsız mermi hilesi hakkında bilgilenebilirsiniz.

Sizler için CS GO sınırsız mermi kodunu bu içeriğimizde sizlerle paylaştık. Aklınıza takılan soru ve görüşleri yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.