Güncel Fatih Şifresi (Okul İnterneti)

2

Geçtiğimiz yıllarda okullara Fatih (Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi) projesi adı altında okullara eklenen internet altyapısı ile bu interneti kullanmak isteyen bir çok öğretmen ve öğrenci olabiliyor. Fakat bu Wifi ağlarına bağlanmak o kadar kolay değil, şifreleri değişebiliyor ve fatih şifresi her yerde bulunamıyor. 2018 – 2019 eğitim – öğretim yılında okullarda sınıflarda bulunan “f@tih” modemlerinin güncel şifrelerini sizler için aşağıda belirttik, şifreleri girerek ağa bağlanıp, interneti kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! Fatih ağına bağlandıktan sonra YouTube, Instagram, Facebook gibi sosyal ağlara giriş yapmak, internetten özgürce araştırma için Güncel Fatih VPN Ayarları – 2019 başlıklı yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Aşağıda fatih wifi şifresi, fatihin şifresi, fatih internet şifresi, okul wifi şifresi gibi arama sorgularının yanıtları yer alıyor.

Güncel Fatih İnternet Şifresi

Fatih ağına bağlanma ve fatih şifre konusunda bu şifreler size yardımcı olacaktır. Aşağıdaki şifre isimlerine tıklayarak şifreleri görebilirsiniz.

!1qaz2WSX3edc4RFV%56

F@M2015i#Eb23TC

f1@2t34ih5

Fatih.1234

verdijm@n1453

Yukarıda sıralamış olduğumuz şifreleri “Ayarlar > Wifi > f@tih” fatih ağını seçtikten sonra şifrelerden “Güncel şifre” ile başlayın sırasıyla deneyin, genellikle 1. şifre Türkiye genelinde varsayılan şifre olarak kullanılmaktadır, bundan dolayı belki de diğerlerine hiç gerek kalmayabilir.

 

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
Fatih Güncel Şifre
Derecelendirme
51star1star1star1star1star
2 Yorumlar
  1. Bera diyor

    Abi var ya senin mizacını da çok beğendim senin da**ağına gurban valla var ya çok sğol

    1. Yusuf Genç diyor

      Teşekkürler <3

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.