CS GO Yıkım Bombası Kodu [2020]

0

CS GO yıkım bombası kodu ile oyun içerisinde uzaktan kumandalı bir bombanız olsun ister misiniz? C4’ün yerine harika bir alternatif olarak oyunda yerini alan CS GO yıkım bombası ile oyun içerisinde her yere, C4 kadar güçlü bir bomba yerleştirebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Hemen sende CSGO yıkım bombası kodu ile oyuna gir, ister arkadaşlarını trolle, istersen de karşılıklı olarak, CS GO yıkım bombasını kullanarak karşılaşın!

CS GO yıkım bombasını nasıl kullanabileceğiniz hakkında hemen alttaki başlıktan yardım alabilirsiniz. CS GO yıkım bombası kodu sayesinde oyununuza eğlence katmaya hazır olun!

CS GO Yıkım Bombası Kodu Nedir?

  • Öncelikle CS GO yıkım bombası kodu kullanımı için Counter-Strike: Global Offensive‘i başlatıyoruz.
  • Başlattıktan sonra ayarlar menüsü üzerinde bulunan “Oyun” sekmesinde yer alan,  “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” seçeneğini “Evet” olarak işaretliyoruz.
  • İşaretlemenin ardından atölye haritalarından herhangi birisine giriş yapıyoruz.
  • Haritamıza girdiğimizde, ilk olarak yapmamız gereken CS GO yıkım bombası kodunun sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesini sağlamak adına “sv_cheats 1” kodunu konsolumuza yazıyoruz.
  • Bir üst adımda yazmış olduğumuz kodumuz, oyun içerisinde CS GO yıkım bombası kodu gibi kodların çalışabilmesi için gerekli koddur.
  • Ardından, CS GO Yıkım Bombası kodu olan “give weapon_breachcharge” kodunu bir kere, direkt olarak konsola yapıştırmanız sonucunda elinize CS GO yıkım bombası gelecektir.

cs go yıkım bombasıCSGO yıkım bombası kodu kullanımı bu şekildeydi. Sizlerde bu adımları takip ederek, CS GO yıkım bombasını oyun içerisinde envanterinize ekleyerek, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. CS GO yıkım bombası kodunun kurulumu ile ilgili hemen alttaki videoyu da izlemeyi unutmayın:

CS GO Yıkım Bombası Nedir?

CS GO yıkım bombası, normalde oyun içerisinde var olan bir silahtır fakat normal oyun modlarında görmediğimiz bir bomba türü olduğundan dolayı, ilk defa bu içerikle karşılaşıyorsanız ve şaşırdıysanız bu çok normal. Normal şartlarda Danger Zone modunda yer alan CS GO yıkım bombasını, CS GO yıkım bombası kodu yardımıyla, normal haritalarınızda da kullanılabilir hale getirebiliyorsunuz. Danger Zone modunda önemli bir yeri olan  yıkım bombası, atölye haritalarında oyunlarınıza eğlence katmak adına, sizlerde bu sayfada yer alan CS GO yıkım bombası kodu ile oyununuza ekleyebilir ve eğlenebilirsiniz.

CS GO yıkım bombası hakkında sizlere şu anlık atarabileceklerimiz bu kadar…. CS GO yıkım bombası kodu hakkında görüşlerinizi ve sorularınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.