Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri – Kaç GB? [2020]

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Günümüzün en iyi araba simülasyon oyunlarının başını çeken Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri‘ne göz atıyoruz. ETS 2 sistem gereksinimleri, çok yüksek olmaması ile birlikte, oyunun da yeni bir oyun olmamasından da kaynaklı olarak, günümüzün orta sistemli bilgisayarları ile çok rahat bir şekilde ETS 2 oynayabilirsiniz. Makalemizin detaylarında euro truck simulator 2 kaç gb, ets 2 kaç gb gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Euro Truck Simulator 2’yi oynayabilmeniz için gereken sistem gereksinimleri aşağıda bulunmaktadır ve ayrıca oyun hakkında hiçbir bilginiz yok ise oynanış videosu da yer alıyor.
ets 2 sistem gereksinimleri

ETS2’nin Sistem Gereksinimleri Nedir?

Euro Truck Simulator 2’nin detaylı sistem özellikleri aşağıda yer almaktadır. Oyunu oynamanız için gerekli olan minimum ve önerilen donanımlar…

Ayrıca bkz: WhatsApp Plus

Minimum sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1/10
  • İşlemci:  Çift çekirdekli 2.4 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı:  GeForce GTS 450 veya daha iyisi
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Önerilen sistem gereksinimi ekleme gereği duymuyoruz, çünkü oyun zaten çok yüksek sistem gereksinimleri istemiyor, hem de günümüzün çoğu bilgisayarı üst taraftaki sistem gereksinimleri kadar veya daha iyisi.
ets 2 sistem gereksinimleri

ETS 2 Kaç GB?

Euro Truck simulator 2 kaç GB olarak çok fazla soru sorulmaktadır. ETS 2 Kaç GB konusuna değinecek olursak, kendilerinin verdiği resmi verilere göre 3 GB diyor fakat bu yanlış bir bilgidir. Bilgisayarınızda en az 5 GB’lık ETS 2’ye ayırabileceğiniz bir alan bulundurmalısınız.

Ayrıca bkz: Irelia CT

Euro Truck Simulator 2 gerçekten çok güzel bir oyun. Hele ki bu oyunun yanına bir de direksiyon seti dizdiyseniz keyiften çatlayana kadar oyunu oynayabilirsiniz. Euro Truck simulator 2 sistem gereksinimleri de çok fazla bir şey istemediğinden, aşağı yukarı her bilgisayarda bu oyun deneyimini yaşayabilirsiniz.

Oyunun Oynanış Videosu

ETS 2 Sistem gereksinimleri içeriğimiz hakkında soru ve görüşlerinizi aşağıdan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sistemler hakkında bilginiz yok ise yine sistem gereksinimlerinizi, yorum olarak bize gönderin, biz de sizlere geri dönüş yapalım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.