CS GO Sekmeme Kodu – (No Recoil) [2020]

0

CS GO sekmeme kodu ile artık silahlarınız geri tepmeyecek ve direkt olarak ateş etmek istediğiniz noktaya ateş edebileceksiniz. Hemen CS GO sekmeme kodu ile oyuna gir ve geri tepme olmadan CS oyna!

CS: GO son zamanlarda yeni rekorlar kırarak daha fazla oynanmaya devam ediyor. Bu esnada bizler gibi oyuncular atölye haritalarında eğlenceli şeyler arıyoruz, bunlardan birkaçı olarak; arkadaşlarımızla özel odalar oluşturarak VS atıyoruz ve buralarda ortamı biraz daha eğlenceli hale getirmek için çeşitli kodlar kullanıyoruz. Bunlardan bir tanesi de CS GO Sekmeme Kodu, bir diğer adı ile No Recoil dediğimiz bu kod  sayesinde silahımız geri tepme yapmadan bir noktaya şarjörü boşaltabilirsiniz.

Kodu CS GO‘da konsola yazarak, silahınız her ne olursa olsun özellikle mesela en çok tepen silahlardan birisi olan AK-47’de de bunu deneyebilirsiniz. Kodla ateş ederken silahınızın hiç tepmediğini görebilirsiniz. Bunu dilerseniz arkadaşlarınızdan habersiz bir şekilde onunla şakalaşmak amacıyla kullanın, dilerseniz de oyundaki herkes CS GO sekmeme kodunu aktif etsin ve oyunu bir de bu şekilde oynamayı deneyin. Kesinlikle en azından bir defa da olsa denemenizi tavsiye ettiğim bir kod.

Ayrıca bkz: CS GO Wall Hack Kodu

csgo sekmeme koduKod ile ilgili ufak bir video içerikte yer almaktadır, oradan kodun nasıl çalıştığına dair fikir edinebilirsiniz. Dilerseniz şimdi CS GO sekmeme hilesinin yani kodunun ne olduğuna bir bakalım.

CS GO Sekmeme Kodu Nedir?

Counter-Strike: Global Offensive’da atölye modlarında veya yetkili olduğunuz sunucularda kullanabileceğiniz konsol kodları vardır. Bunlardan birisi de CS GO mermi sekmeme kodu yani No Recoil kodudur. Kodun tam olarak mantığı; hiç sprey atmadan, direkt olarak bir noktaya nişan alarak sıkmaktır. Bu kodun yardımıyla tüm mermiler aynı noktaya gidecektir.

Dikkat! Kodu kullanmadan önce konsolu ayarlardan etkinleştirmeniz ve konsola hile kodlarının aktif olarak kullanılabilmesini sağlamak amacıyla “sv_cheats 1” kodunu girmelisiniz. Bu aşamalar içeriğin devamındaki videoda da anlatıldı, dilerseniz oraya da bir göz atabilirsiniz.

KOD:

  • weapon_accuracy_nospread 1
  • weapon_debug_spread_gap 1
  • weapon_recoil_cooldown 0
  • weapon_recoil_decay1_exp 99999
  • weapon_recoil_decay2_exp 99999
  • weapon_recoil_decay2_lin 99999
  • weapon_recoil_scale 0
  • weapon_recoil_suppression_shots 500

Gördüğünüz gibi CSGO sekmeme kodu diyoruz aslında ama bir sürü kod var, bunları tek tek kopyalarak konsola yapıştırıyorsunuz ve no recoil yani silahın tepme olayını tamamen ortadan kaldırıyorsunuz. Hepsini birden kopyalayıp, konsola girmeyi denemeyin, çalışmayacaktır. Bundan dolayı kodları tek tek girin ve oyunun keyfini çıkarın.

Yukarıdaki CS GO mermi sekmeme kodunun nasıl kullanacağını daha detaylı bir şekilde anlatan videomuzu hemen izleyin:

CS GO sekmeme kodu ve nasıl kullanacağını anlattığımız içeriğimiz sona erdi. Okuduğunuz için teşekkürler. CS GO Tepmeme kodu hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bildirmeyi unutmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.