CS GO Bunny Kodu – Nasıl Yapılır?

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Counter Strike: Global Offansive oyuncularının neredeyse hepsinin yapmak istediği şeylerden biri nedir? Tabi ki Bunny Hop!

Bu yazımızda sizlere nasıl bunny yapabileceğiniz ile alakalı olarak cs go bunny kodu‘nu vereceğiz. Bu bunny açma kodu sayesinde oyun içerisinde bunny yapıp çok daha hızlı hareket edebilir ve rakibinizin sizi hedef almasını engelleyebilirsiniz. Cs go bunny açma kodu ile çok eğleneceksiniz 🙂

Yapacağımız bir kaç işlemin ardından artık bunny yapabiliyor olacak ve harita üzerinde çok hızlı hareket edebileceksiniz. Dilerseniz artık CS GO bhop kodu olarak da bilinen bu kodun nasıl çalıştığını ve bunny nasıl yapılır sorusunun da cevabını verelim.

Uyarı! Kullanacağınız bu kod yalnızca özel atölye haritalarında ve hileye izin verilen sunucularda kullanılmaktadır. Rekabetçi, basit eğlence, ölüm maçı gibi CS GO’nun resmi sunucularında oynanan oyunlarda bu kod çalışmamaktadır. Boşuna denemeyin 🙂

CSGO Bunny Kodu

Şimdi geldik kodu almaya, buradaki işlemleri takip edin zaten basit işlemler fakat biz hiç bilmeyen birisine anlatır gibi anlatmamız lazım.

  1. Öncelikle kodumuzu kullanacağımız odaya, haritaya giriyoruz.
  2. Haritaya girdiğimizde konsol tuşu (“) ile konsolu açıyoruz.
  3. Konsolu açtıktan sonra konsola 2 adet kod gireceğiz, öncelikle hileleri kabul etmesi için “sv_cheats 1” yazıyoruz.
  4. Hile kodunu yazdıktan sonra sıra geldi cs go bhop kodunu yazmaya, “sv_autobunnyhopping 1” konsola bu kodu yazdığımızda artık bunny kodumuz çalışır hale geliyor.

Yukarıdaki işlemleri tamamlayarak bunny hop yapabilirsiniz. Çok basit olan bu işlemleri tamamladıktan sonra oyun içerisinde bunny yapmaya başlayabilirsiniz. Bu arada itiraf etmeliyim gerçekten çok eğlenceli 😀
CS GO bunny kodu sayesinde oyunda çok eğlenebilirsiniz. Hızlı hareketlerle özel sunucularınızda veya arkadaşlarınız ile karşılaştığınız atölye haritalarında CS GO Bunny Kodunu sitemizden kopyalayıp, oyununuzda kullanabilirsiniz. CS GO Bunny kodu alttaki videoda da göreceğiniz üzere uygulanması çok kolay bir koddur. CS GO Bunny kodu sayesinde anında tavşan gibi zıplamaya başlayabilirsiniz.

CS GO Bunny Nasıl Yapılır?

Kodları girdik peki nasıl bunny yapacağız? Şimdi burası biraz karışık bunun için aşağıda bulunan videoyu izleyerek daha iyi verim alabilirsiniz.

Her şey bu kadardı, umarım bunny yapmanız konusunda sizlere yardımcı olmuşuzdur. Aklınıza takılan herhangi bir sorunu aşağıdaki yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
CS GO Bunny Kodu
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.