CS GO Ölümsüzlük Kodu [2020]

0

Counter-Strike: Global Offensive’de ölümsüz olmak mı istiyorsunuz? CS GO ölümsüzlük kodu ile oyun içerisinde ölümsüz olabilirsiniz. Rakiplerinizden aldığınız hasardan etkilenmezsiniz ve canlı kalabilirsiniz. CSGO ölümsüzlük kodu sayesinde, hiç ölmeden oynayabilirsiniz. Artık bunun neresi eğlenceli orası size kalmıştır. Peki, CS GO ölümsüzlük kodu nedir? Kod nasıl kullanılır? Konusunda içeriğimizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

CSGO Ölümsüzlük Kodu

Bu başlığın altında verdiğimiz bilgileri kullanarak oyunu ölmeden oynayabilirsiniz. Unutmayın, bu kodu yalnızca özel atölye haritalarında, kendinize ait, yetkinizin bulunduğu sunucularda veya botlarla oynadığınız oyunlarda kullanabilirsiniz. Bunlardan önce de sunucuda hilelerin çalışabilmesi için konsola “sv_cheats 1” yazarak, sunucuda hilelerin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Twitter Kodları

  • Öncelikle kodu uygulayacağımız haritaya veya sunucuya giriş yapıyoruz.
  • Ardından sunucuda hile kodlarının çalışabilmesi için “sv_cheats 1” yazıyoruz.
  • Ardından CS GO Ölümsüzlük Kodu olan “god mode“u yazıyoruz ve hile kodumuzu aktif hale getiriyoruz.

Bu kod ile oyun içerisinde ölümsüz olursunuz. Zaten koddan da anlayacağınız üzere bu kod ile ölümsüzleşiyorsunuz. Counter-Strike: Global Offensive için bir sürü kod bulunmaktadır, diğer kodları da sitemizde bulabilirsiniz.

Ayrıca bkz: CS GO Sistem Gereksinimleri 2020

Not: Bu hile yalnızca özel haritalar ve sizin yetkinizin bulunduğu sunucularda çalışmaktadır. Ayriyeten kodu her el sonrasında tekrardan yazmanız gerekmektedir. Örneğin maçın ilk raundu başladı ve diğer raunda geçtiniz, tekrardan ölümsüzlük kodunu girmelisiniz.

Ayrıca bkz: Wall Hack Kodu

CS GO Ölümsüzlük kodu bu şekildeydi, umarım içeriğimizden faydalanabilmişsinizdir. Aklınıza takılan herhangi bir sorun veya istek hile kodu olursa, yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.