WhatsApp Profilime Kim Baktı [Güncel – 2020]

21

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Android telefonlarda WhatsApp profilime kim baktı sorusu sizin için içinden çıkılmaz bir kabus haline gelmeyecek. Tabii ki android telefonlarda bulunan WhatsApp uygulaması böyle bir destek sunmuyor. Bu konuda Google Play’de bulunan APK’lar da istenilen sonucu vermiyor. Fakat WhatsApp profilime kim bakmış şeklindeki sorunun gerçek ve çalışan bir cevabı mevcut. Bu konuda yapılacak ilk iş, başka bir WhatsApp’a geçmek. Fakat bu işlemi yaparken uğraştırıcı olabilecek birkaç adım var. Şimdi dilerseniz Whatsapp profilime kim baktı sorusuna cevap arayalım…

WhatsApp Profilime Kim Bakmış?

Başlangıç aşamasında uğraştırıcı adımlar olmasına rağmen, daha sonra ileri düzeylerde özellikleri keşfedeceğinizden emin olabilirsiniz. Geçmeniz gereken uygulama WhatsApp Plus.

Söz Konusu Uygulamayı İndirmek için 👉 WhatsApp Plus APK

İndireceğiniz uygulamayı aslında WhatsApp’ın yazılımcılarından daha üst düzey özelliklerle geliştirilmiş olan mod’lu hali olarak görebilirsiniz. Bu arada unutmadan, uygulamaya tamamen güvenebileceğiniz belirtmeden geçmeyelim.

Android telefonlarınıza WhatsApp Plus‘ı indirdikten sonra ilk yapmanız gereken, telefonunuzda mevcut bulunan WhatsApp’ı, konuşma yedeklerinizi aldıktan sonra silmek olmalıdır. Silme işlemi sona erdikten sonra ise yeni APK’yı kurmalı, kurulum sırasında sohbet yedeklerinizi tekrardan yüklemelisiniz. Bu işlemlerden sonra uygulama kullanılmaya hazır demektir. Artık yepyeni ve benzer bir WhatsApp penceresi sizi karşılıyor olacaktır. Uygulamanın tamamlanmasını sağlayan birkaç ek menüye ihtiyaç var ve olayı bitiren de bu menüler. Tipik menüde yer alan More Options’a tıklıyoruz, fakat WhatsApp profilime kim baktı, kişileri görmek için hala birkaç küçük ayar gerekiyor.

Ayrıca bkz: Fatih Şifre

WhatsApp Profilime Kim Baktı

Uygulamanın saymakla bitmeyecek kadar çok özelliği var. Özellikler arasında öne çıkanlardan bahsetmek gerekirse, profile bakanları görebilme, listenize dahil etmiş olduğunuz herhangi birinin online olduğunda uyarı verme, mavi tikleri kaldırabilme özelliği, tema değiştirebilme, süresiz çevrimiçi görünebilme, grup mesaj sayacı, birden fazla uygulama simgesi uygulamanın akla gelen ilk özellikleri olarak sıralanabilir. Asıl konumuz olan WhatsApp profilime bakan kim sorusuna geri dönelim ve sorunun cevabını bulabilmek için, Main/Chats menüsüne girelim.

Menüde görülen ve 2.5 olarak adlandırılmış bulunan Contact Online Toast menüsünden küçük bir ayara ihtiyacımız var. Bu ayar yapılmadığı taktirde profilimize bakan kişileri doğru olarak görme şansına sahip olamayız. Bu menünün içerisine girdiğimizde 2.5.1 şeklinde adlandırılmış olan Show Contact Online Toast seçeneğini aktif hale getirmemiz gerekiyor. Aktifleştirme gerçekleştikten sonra, profilimize giren herkes uygulamanın günlük dosyasına kaydedilmeye başlıyor. Her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için bir arkadaşınızı normal şekilde arayarak (aramayı WhatsApp üzerinden yapmayın) test edin. Aradığınız arkadaşınız sizin WhatsApp profilinize baksın. Sonraki aşamada kontrol kısmına geçiyoruz.

2.5.1 olarak isimlendirilen Show Contact Online Toast seçeneğini onayladıktan sonra tüm işlemler tamamlanmış demektir. Arkadaşınızın deneme olarak profilinize bakması sonrası, günlük dosyamıza girebiliriz. Burada önemle üzerinde durulması gereken bir detay var. Bu uygulama, cevabını fazlasıyla merak ettiğiniz WhatsApp profilime kim baktı sorusuna direkt olarak cevap vermiyor. Fakat küçük bir analiz yapmanız durumunda yüzde 100 doğru sonuca ulaşabileceksiniz. Kafanızı karıştıracak kadar zor değil, gayet basit.

Tekrar ayarlar kısmına gelerek More Options bölümünü inceliyoruz. 8 no’lu seçenekte yer alan günlük dosyamızdan gereken tüm bilgilere ulaşacak ve WhatsApp profilinize kimlerin baktığını öğrenebileceksiniz. Günlük dosyasını Open Log diyerek açıyorsunuz ve kafanızı meşgul eden tüm sorular yanıtını buluyor.

profilinize bakan kişiler burada gözükecektir.

Videolu Anlatım

Dikkat! Buradaki dikkat edilmesi gereken; sizin daha önce kesinlikle profiline bakmadığınız veya herhangi bir şekilde irtibat kurmadığınız bir kişi listede yer alıyorsa, o kişi sizin profilinizi incelemiş demektir. Buna açıklık getirmek için bir örnek vermek gerekirse, X arkadaşınızla devamlı bir şekilde mesajlaşıyorken, Y arkadaşınızın da profiline bakıyorsunuz. Listenize baktığınızda, daha önce hiçbir şekilde iletişim kurmadığınız bir Z ve S görüyorsanız, bu kişiler sizin WhatsApp profilinize bakmış demektir. Önümüzdeki günlerde WhatsApp uygulaması hakkında müthiş püf noktalarını açıklamaya devam edeceğiz. WhatsApp profilime kim baktı işte bu içerikte bunun cevabını bulabilirsiniz.

“Whatsapp profilime bakanlar” hakkında sormak istediğiniz sorularınız var ise yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
WhatsApp
Derecelendirme
51star1star1star1star1star
21 Yorumlar
 1. Bağcan diyor ki

  Whatsapp profilime bakanları gördüm çok teşekkürler

 2. exgirlfriend diyor ki

  Whatsapp profile bakanları görme içeriğiniz için çok teşekkürler

 3. Sevda diyor ki

  WhatsApp profilime bakanları gördüm
  çok teşekkürler.

 4. Ersin diyor ki

  WhatsApp’ta profilime bakanları görebildim, çok teşekkürler

 5. Esma diyor ki

  Whatsapp profilime bakanları görebildim çok teşekkürler

 6. Beril diyor ki

  Whatsapp profilime bakan kişileri görme uygulaması sayesinde profilime bakanları gördüm, teşekkürler.

 7. Ekrem diyor ki

  Hocam WhatsApp profilime kim baktı diye ararken burayı buldum. Çok yardımcı oldu teşekkürler.

  1. Seren diyor ki

   Profilime bakanları görebildim çok teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.