Valorant Dereceli Ne Zaman Açılacak? (Ranked) [Güncel Bilgiler]

0

Valorant Dereceli ne zaman açılacak diye sorular soruluyor. Peki Valorant ranked ne zaman gelecek? Valorant yetkililerinden yapılan son açıklamalara göre sizlere en doğru zamanı bu içeriğimizde bildiriyoruz. Artık Valorant dereceli ne zaman açılacak diye sormanıza gerek kalmayacak!

Valorant birkaç haftadır artık kapalı beta olmaktan çıktı ve herkes tarafından oynanılır hale geldi. Bunun ardından şu anda tüm oyuncular, oyunu öğrenme amacıyla “Derecesiz” maçlar oynamaktadır. Bundan dolayı bir süre sonra sıkılabiliyor insan, durum böyle olunca da artık oyunlarının boşa gitmemesi, en azından ranked kasmak için dereceli modunu oynamak istiyorlar. Fakat şu anda Valorant dereceli modu halen daha aktif değil, peki Valorant dereceli ne zaman çıkacak?

valorant ranked ne zaman gelecek

Valorant’ın ranked modunun ne zaman geleceği hakkında tam detaylı bilgi yokken, geçtiğimiz günlerde Valorant yetkilisinden Valorant dereceli modunun ne zaman açılacağına dair bir bilgi geldi. Bu bilgiyi içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

Güncelleme! Valorant Dereceli modu geldi! Detaylar için: https://bordoklavyeli.net/valorant-dereceli-geldi-mi/

Ayrıca bkz: Valorant İsim Değiştirme

Valorant Ranked Ne Zaman Gelecek?

Valorant yetkililerinden alınan bilgilere göre oyuna önümüzdeki hafta yani 22 Haziran – 28 Haziran arasında dereceli modunun açılması beklenmektedir. Valorant oyun direktörü Ziegler’ın Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamaya göre önümüzdeki hafta rekabetçi modunun aktif olacağını belirtiyor. Ziegler’ın Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamaya göz atabilirsiniz:


Böylece Valorant’ın dereceli modunun ne zaman geleceği hakkında büyük bir spoiler almış olduk. Umarız ki Valorant’ın dereceli modu katı kurallar ile gerçek oyuncuların hakları, Troll’lerden korunur.

Valorant Dereceli Nasıl Girilir?

Valorant dereceli için şu anda maalesef herhangi bir şey yapamazsınız. Bundan dolayı Valorant Dereceli Nasıl girilir sorunuza şu anlık herhangi bir cevap maalesef yok. Valorant’ın yetkililerinin açıkladığı bilgilere göre, Valorant Dereceli ne zaman açılıyor sorunuza cevabımızı da bir üst başlıkta verdik. Valorant dereceli 22 Haziran itibariyle halen daha açık değil, açıldığı zaman içeriğimizi güncelleyip, sizlere bilgi vereceğiz.

Valorant Dereceli Modu Neden Kapalıydı?

Valorant bildiğiniz üzere yeni bir oyun ve bu oyunu çoğu oyuncu kapalı betada iken indirdi, oynadı ve oyuna alıştı. Bu nedenle Riot Games, direkt olarak dereceli maçları aktif etseydi, büyük bir haksız rekabet ortaya çıkacaktı. Bundan dolayı hem sistemi biraz daha geliştirmek hem de oyuncuların oyun mekaniklerine ve oynanış tarzına alışabilmesi açısından biraz daha geç bir şekilde Valorant ranked modu aktif hale getirilecek.

Ayrıca bkz: Valorant Para Yatırma

Valorant, Riot Games‘in ilk 5v5 FPS oyunudur. Oyun ilk çıktığından beri gerçekten çok büyük bir ilgi görmektedir. Oyun gerçekten bu ilgiyi hak ediyor mu, hak ediyor şahsen, çünkü gerçekten 5v5 FPS oyunlarına yeni bir bakış açısı getiriyor. Tabi ki CS:GO’nun kalbimizde yeri ayrı ama Valorant’ta fena bir oyun değil.

Evet sizlere Valorant Dereceli ne zaman gelecek konusu hakkında bildiklerimiz, araştırdıklarımız doğrultusunda bilgi verdik. Valorant ranked ne zaman gelecek konusu ile ilgili soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.