Valorant Silahı Sol Ele Alma – Nasıl Yapılıyor? [Güncel]

0

Valorant silahı sol ele alma işlemi hakkında sizlere detaylı bilgi verdiğimiz içerikte, bu konu ile ilgili en güncel ve doğru bilgilere kolaylıkla erişebilme imkanına sahipsiniz. Valorant silah sol ele nasıl alınıyor? Valorant silahı sol ele alma işlemi ile ilgili detaylar…

Valorant kapalı betadan çıktı çıkalı oyunseverlerin soruları ve sorunları bitmiyor. Tabi oyun yeni olduğundan dolayı her türlü bilgi açığı bulunmaktadır, bunun içinde oyuncular “Valorant silahı sol ele alma” gibi gayette gerekli olan bir işlemin nasıl yapılacağını sormaktadırlar. Peki, CS GO’da tek bir kod satırı ile silahı sol ele alma işlemi, Valorant üzerinde yapılabiliyor mu, yapılabiliyorsa nasıl oluyor bu iş?

valorant silah sol ele alma

Valorant silahı ele alma işlemi hakkında en güncel bilgiyi hemen bir alt başlıkta bulabilirsiniz. Valorant’a gelen yeni özellikler ve gelecekler hakkında bilgilenmek istiyorsanız, Bordo Klavyeli‘yi takip etmeyi bırakmayın!

Ayrıca bkz: Valorant Nick Değiştirme

Valorant Silahı Sol Ele Alma

Valorant silahı sol ele alma mevzusunu gerçekten çok fazla arayan kullanıcı bulunmaktadır. Bu nedenle, internette bilgi çöplüğü olmaması adına bu konu hakkında siz değerli Valorant oyuncularına bilgilendirme yapmak istedik.

Şu anda Valorant üzerinde herhangi bir ayar düzenlemesi sağlanarak, Valorant silahı sol ele alma işlemini gerçekleştiremezsiniz. Şu anda, oyun içerisinde sağ elinizde tuttuğunuz silahı sol elinize alma gibi bir işlemi yapabilme gibi bir lüksünüz bulunmamaktadır.

Bundan dolayı herhangi bir şekilde bir yerde, bu işlemi sağladığını bildiren işlemleri yapmanızı önermeyiz. Çünkü bazı işlemler belki de oyun dosyalarını değiştirilerek yapılabilir(şu an böyle bir şey ile karşılaşılmadı ama Riot Games bu ayarı gizli olarak ekler, birisi keşfeder ve dosyaları değiştirilerek yapılır ise) bir duruma gelirse ve bunu öğrenirseniz yapmamanızı öneririz çünkü bu işlemler, oyun dosyalarını değiştirdiğiniz için oyun içerisinden banlanmanıza yol açabilir.

Ayrıca bkz: Valorant Dereceli Ne Zaman Açılacak

Durum böyle olunca Riot Games‘ten gelecek bir haber ve oyuna gelecek bir güncellemeyi beklememizden başka bir çare bulunmamaktadır. Oyuna bir güncelleme geldiğinde veya bunun haberi geldiğinde içeriğimizi güncelleyeceğiz, bundan en önce siz haberdar olmak istiyorsanız, sitemizin bildirimlerini açmayı unutmayınız.

Ayrıca bkz: Valorant Para Yatırma

Peki, ayar ne zaman gelir?

Biz herhangi bir yetkiliden bilgi vs. almadığımız için(yetkililer okuyorsa, basın bildirisi olarak mail atabilirsiniz) şu tarihte veya şu güncellemede geleceğini söyleyemeyiz. Ancak, Riot Games’in oyuncuların geri bildirimlerini dikkate aldığını bildiğimiz için en kısa sürede, Valorant silahı sol ele alma işlemini yapabileceğimiz bir ayar getireceklerinden eminiz.

Valorant silahı sol ele alma işlemi hakkında sizlere aktarabileceklerimiz bu şekilde, umarız sizlere yardımcı olabilmişizdir. Konu hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.