Valorant Dereceli Geldi Mi? – Valorant 1.02 Yama Notları

0

Valorant kapalı betadan çıktığından beri büyük bir ilgi ile oynanmaya devam ediyor. En çok beklenen dereceli modu diğer bir şekilde rekabetçi modu geldi mi? Valorant Dereceli geldi mi? Geldiyse nasıl giriş yapıp, oynayabiliyoruz?

Valorant 1.02 güncellemesi ile büyük değişikliklere uğradı. Bu güncellemenin ardından oyun içerisinde birçok değişiklik yapıldığını, Valorant’ın resmi sitesinde yer alan yama notlarında görebiliyoruz. Sizlerde bu yama notlarına bakmak için: https://playvalorant.com/tr-tr/news/game-updates/valorant-1-02-yama-notlari/

Valorant Dereceli Geldi Mi?

Valorant’a gelen bu güncellemenin boyutu normal güncellemelere oranla gerçekten yüksek bir boyutta. Güncellemenin toplam boyutu 1.1 GB’dır. Bu indirmeyi yaptıktan sonra oyununuz 1.02 sürümüne güncelliyor, Valorant dereceli modunu da oyununuza ekliyor! Evet, bu güncelleme ile sonunda Valorant rekabetçi modu geldi ve oynanabiliyor.

Hemen sizlerde Valorant’ı indirerek, yeni gelen rekabetçi modunda oynamaya başlayın! Ama unutmayın, eğer yeterince hazır değilseniz, rekabetçi modunda oynamanızı önermeyiz. Derecesiz modunda oynayarak kendinizi geliştirin, hazır olduğunuzu hissettiğinizde rekabetçi modunda oynamaya başlamanızı öneririz. Ayrıca Valorant tam anlamıyla takım oyunu olduğundan dolayı, 5 kişi bir takım olarak oyunları oynamanızı öneririz.

Ayrıca bkz: Valorant Nick Değiştirme

Valorant Rekabete Dayalı Oyun Modu

Valorant dereceli geldi mi? Artık geldi! Şu anda oyunda yeterli yeterliliği sağlayan oyuncular Valorant’ın dereceli modu olan “Rekabete Dayalı” modunda oynayabilir, rank kasabilirler. Şu anda admin olarak ben fazla oynamadığım için bana daha 9 maç oynamamı söylüyor, alttaki görselde gördüğünüz üzere:

Bundan dolayı ben şu anlık oynayamıyorum, sizlerde oyunu yeni indirecekseniz veya daha 2-3 maç attıysanız rekabetçi modunda direkt olarak oynayamayacaksınız.

Ayrıca bkz: Valorant Para Yatırma

Evet, Valorant Dereceli geldi mi konumuzun da sonuna geldik. Valorant’a yeni gelen dereceli modu ile ilgili sorularınızı ve görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlere ve diğer okurlarımıza bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.