Valorant Para Yatırma – Valorant Puanı Nasıl Alınır?

0

Valorant Para Yatırma işleminin nasıl yapıldığını anlattığımız makalemizde, ekstradan Valorant’ın mağazasında hangi skinlerin, görünüşlerin, paketlerin yer aldığına da göz atıyoruz.

Herkesin 4 gözle beklediği, geçtiğimiz günlerde kapalı betadan çıkan Valorant artık herkes tarafından erişilebilir durumda ve her indiren rahatlıkla oynayabilmektedir. Gerçi Valorant oynamak isteyip de oynayamayan kimseyi bu zamana kadar duyan gören, duyan oldu mu bilmiyoruz. Çünkü Valorant yayınlarını izleyip herkes drop kazandı, bunu da geçtim bazı sitelerde sadece 10₺’ye bile Valorant hesabı satanların olduğuna şahit olduk. Oyunu çokta merak etmeyip, “ne gerek var, betadan çıkınca oynarım” diyen kullanıcılar için geçtiğimiz günlerde Valorant, nihayet kapalı betadan çıkarak, her oyuncunun erişimine açıldı.

Ayrıca bkz: Valorant İsim Değiştirme

Kapalı betadan çıkan Valorant, büyük bir oyuncu kitlesi tarafından aktif olarak oynanmaya başlandı. Bu nedenle oyuncuların da oyun içerisinde her zaman aynı silah, görünüş ile oynaması şu anda olmasa bile elbet sıkacaktır. Şu anda da keyfi olarak, eğlenme amacıyla Valorant’ın mağazasından alışveriş yapmak isteyen oyuncular bulunmaktadır. Peki bu oyuncular Valorant para yatırma işlemini nasıl gerçekleştirecekler?


Valorant Para Yatırma

İçeriğimizde sizlere Valorant Puanı nasıl alınır? Valorant’a nasıl para yatırılır sorularınıza yanıt veriyoruz. Valorant üzerinde gerçek para ile satıl alınabilen para birimi, “Valorant Puan“ıdır. League of Legends’ta para ile aldığımız, karşılığında özel skinlere sahip olabildiğimiz para birimi ise Riot Points idi. Peki neden Valorant’ta Riot Points değil de Valorant Points? Bu sorunun yanıtını maalesef biz araştırdık, bulamadık. Yani League of Legends’ta da ileride bu gerçek para ile alınan oyun puanının ismi değişecek mi, ilerleyen günlerde göreceğiz. Valorant Puanı satın al işlemi için sizlere harika bir içerik hazırladık! Bu içeriğimiz sonunda Valorant points satın al işlemini kolaylıkla yapabilecek ve oyunda kendinize farklı bir hava katarak, eğlenmeye başlayacaksınız!

Valorant Puanı Nasıl Alınır?

Valorant Puanı satın alma işlemi için sizlere görselli ve videolu harika bir rehber hazırladık! Bu rehberimiz ile hayatında hiçbir oyuna para yatırma işlemi yapmayan veya Valorant’ın arayüzünü çözememiş olan oyuncular rahatlıkla işlemlerini yaparak, Valorant para yatırma işlemlerini yapabilecekler ve diledikleri skinlere sahip olabilecekler. Hemen içeriğimize geçelim, Valorant Para Yatırma

 1. Valorant’a giriyoruz, bilgisayarımızda kurulu değilse indiriyoruz: https://playvalorant.com/tr-tr/
 2. Valorant’ı açtıktan  sonra  üst menüde yer alan “Mağaza“nın hemen yan tarafında bulunan “Valorant Puanı” amblemine basarak, Valorant Puanı satın alma sayfasına giriş yapıyoruz.
 3. Valorant Puanı Satın alma ekranına gelince, burada paketleri görüyorsunuz.
  500 Valorant Puanı için 26,99₺,
  1020+30 Bonus Valorant Puanı için 54,99₺,
  2040+135 Bonus Valorant Puanı için 109,99₺,
  2520+330 Bonus Valorant Puanı için 109,99₺,
  2175+135 Bonus Valorant Puanı için 189,99₺,
  5000+550 Bonus Valorant Puanı için 269,99₺,
  10185+1315 Bonus Valorant Puanı için 549,99₺,
  Paketlerinden hangisi size uygunsa, paketinizin üstüne tıklayarak, ödeme ekranına geçiyoruz.
 4. Ödeme bilgilerini gir” sayfasında bizden kredi/banka/ininal artık hangi kartı kullanıyorsanız, o kartın bilgilerini girmemizi istemektedir. Valorant para yatırma işlemi için bilgilerimizi girdikten sonra, sağ alt kısımda bulunan öde butonuna basarak, ödeme işlemini tamamlıyor ve Valorant’a para yatırma işlemimizi tamamlıyoruz.
 5. Ödememizi tamamladıktan sonra “İşlem Tamam” sayfasına yönlendiriliyoruz ve bu ekranda yaptığımız alımın bir özeti bizi karşılamaktadır, aynı anda da sağ üst kısımda bulunan Valorant Puanı kısmında da, Valorant puanımızın güncellendiğini görmekteyiz.

Evet, bu şekilde Valorant para yatırma işlemimizi tamamlıyoruz. Sizlerde bu adımları takip ederek, Valorant’a nasıl para yatırabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ekstra olarak hemen altta bulunan videolu anlatımımızı izleyerek, Valorant Para yatırma işlemini videolu olarak da izleyebilirsiniz.

Valorant Para Yatırma – Videolu Anlatım

Yukarıdaki videoda da izlediğiniz üzere, Valorant para yatırma işlemi oldukça basit bir işlemdir. Kartınızı alıp, tak tak tak bilgileri girerek ödemeyi tamamlayabilir ve paranızı kolayca Valorant’a yatırabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Valorant Dereceli Ne Zaman Açılacak?

Valorant Mağazasında Ne var?

Bu oyun pay to win değil, yani “ben para yatırayım, güçlü silahlarım olsun” kafası bu oyunda geçmiyor saygıdeğer arkadaşlar. Valorant para yatırma işlemini yaptıktan sonra neler alabileceğiz? Valorant yeni bir oyun olduğu için mağazası şu an çok fazla zengin değil. Bundan dolayı alabileceğiniz şeyler oldukça kısıtlı. Valorat para yatırma işleminde eğer en düşük paketi satın alırsanız yani 500 Valorant Puanı alırsanız, alabileceğiniz çok fazla bir şey yok. Hemen alt kısımda göreceğiniz üzere Mağaza’da bu ürünler yer almaktadır.

Bu içeriğimizde sizlere Valorant Para yatırma işleminin nasıl yapıldığını gösterdik. Umarız ki sizlere Valorant’a nasıl para yatırabileceğinizi bu makalemizde iyice anlatabilmişizdir. Valorant para yatırma hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmında bildirebilirsiniz, bizlerde elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışırız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.