Lillia CT S10: Lillia’ya Karşı İyi Olan Şampiyonlar [2020] (Lillia Counter)

0

Lillia CT içeriğimiz sayesinde, League of Legends oyununa yeni eklenen bir şampiyon olan Lillia’ya karşı önlemlerinizi kolay bir şekilde alabilirsiniz. Lillia CT içeriğimiz ile karşınıza Lillia geldiğinde “hangi şampiyonu almalıyım?” gibi sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.

Lillia, geçtiğimiz günlerde League of Legends oyununa eklenen, yepyeni, harika bir şampiyondur. Oynanış videolarından ve yeteneklerine göz attığımızda, çok can yakacak bir şampiyon olacağa benzediğini söylemeden geçemeyeceğiz. Bu tarz zorlamalar ile oyuncuların oldukça nefret edeceği bir şampiyon olabileceği görülüyor. Zaten LoL’e yeni bir şampiyon geldiğinde veya rework atılan herhangi bir şampiyon, ilk olarak çıktığında elinin ayarı olmadığından dolayı, çok fazla hasar çıkarabilmektedir. Lillia’da bu şekilde olacakmış gibi durmaktadır. Ancak siz değerli Bordo Klavyeli okuyucuları şanslı olduğunuz için Lillia Counter şampiyonlar makalemizden, Lillia’ya karşı alabileceğiniz en güçlü şampiyonları seçerek, koridorda üstünlük sağlayabilirsiniz!

lillia ct s10

Lillia CT

Hemen altta bulunan görseller ile Lillia’nın karşısına hangi şampiyonları almanız gerektiğini görebilirsiniz. Mümkünse bu şampiyonlar ile rahatlıkla Lillia’nın karşısında oynayabilirsiniz. Lillia CT şampiyonları sayesinde, artık Lillia karşınıza geldiğinde hangi hero’yu alacaksınız diye bir düşünceye dalmayacaksınız! Bordo Klavyeli olarak Lillia, Garen CT gibi içeriklerimiz ile sizlere her zaman  League of Legends oynarken rehber olmaya devam edeceğiz. Lillia hakkında detaylı bilgileri, içeriğimizin sonunda sizlerle buluşturduk.

Lillia Counterları

Vi
Sejuani
Wukong
Lee Sin
Kindred

Lillia’nın İyi Olduğu Şampiyonlar

Draven
Quinn
Graves
Ashe
Caitlyn

Yukarıdaki şampiyonları, Lillia maçlarınızda pickleyebilir, kullanabilirsiniz. Lillia CT içeriğimiz bu şekildeydi. Normal şartlarda, Zed CT, Yasuo CT gibi içeriklerimizde de görebileceğiniz üzere, counter şampiyonlarını paylaştığımız şampiyonun yeteneklerine de içeriğimizde yer vermekteyiz ancak Lillia ile ilgili resmi yeteneklerin paylaşıldığı bir sayfa henüz Riot Games tarafından yetenekleri paylaşılmadığından dolayı şu anda Lillia ile ilgili yetenekleri paylaşamıyoruz.

Lillia CT ile alakalı içeriğimizin burada sonuna geliyoruz. Size biraz da Lillia’nın nasıl bir şampiyon olduğundan bahsetmek isteriz. Lillia şampiyonu, Darius, Neeko, Hecarim şampiyonlarının resmen mixlenmesi sonucunda oluşan bir şampiyondur. Q yeteneği Darius’a, yarısının at olması Hecarim’e, şampiyonun yüzü ve vücüdununda Neeko’ya benzemesi, bu benzetilmelere yol açmıştır. Ünlü yayıncılar ve YouTuber’lar tarafından genelde ormanda oynanabilecek bir şampiyon olan Lillia, ileri de görebileceğimiz üzere muhtemelen daha çok orman koridorunda tercih edilen bir şampiyon olacakmış gibi durmaktadır. Hemen Lillia CT şampiyonları alarak, koridorda üstünlük sağla ve oyunu kazan!

Lillia CT içeriğimiz ile Lillia’ya hazırlık yapabilir, aşağı yukarı hangi şampiyonlar ile karşısında oynanır, bu konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Lillia CT S10 yani en güncel sezonun güncel durumuna göre özel bir şekilde hazırlanmıştır. Lillia CT hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.