Lol 10. Sezon Ne Zaman Bitiyor? 2020 Sezonu [Güncel Bilgiler]

0

Lol 10. sezon ne zaman bitiyor konumuzda birçok League of Legends oyununu seven oyuncuların merak ettiği bir konuya açıklık getiriyoruz. Lol 2020 sezonu ne zaman bitiyor? Sizlere bu soru hakkında en güncel bilgilerin yer aldığı makalemizi sunuyoruz…

League of Legends oyunu her zaman oyuna bir şeyler katarak, günümüze kadar gelen bir MOBA oyunudur. Yıllardır Türkiye’de ve Dünya üzerinde çok fazla oyuncu sayısına sahip bir oyun olarak hayatına devam etmektedir. Bu kalıcı olarak oyuncuları oyunda tutabilmesinin önemli bir nedeni var, sezonlar! Lol, sezonlar sayesinde oyunculara harika ve eşsiz bir rekabet imkanı sunmaktadır. Her oyuncu Lol 2020 sezonu için ranked oyunlar oynamakta ve rütbe yükseltmeye çalışmaktadır. Rütbe yükseltmesi, Lol 2020 sezonunun bitmesi ile oyuncuya, 2020 sezonu için kalıcı bir rütbe olacaktır. Diğer oyuncular, bahsettiğimiz oyuncuyu sorgulaması durumunda, Lol 2020 sezonu için örnek vermek gerekirse “Platin 2” rankında olduğunu görecek ve buna göre “bu oyuncu iyi” ya da “bu oyuncu bir tık kötü” gibi ön yargılara ulaşabilecek.

lol 2020 sezonu ne zaman bitiyorBu nedenle “Lol 10. sezon ne zaman bitiyor” konusu, bahsettiğimiz oyuncular için büyük önem arz etmektedir. Oyuncu, bir an önce sezonun bitmesini arzulamakta ve Lol 2020 sezonu ne zaman bitiyor sorusunun yanıtını aramaktadır. Peki 2020 sezonu olan 10. Sezon ne zaman bitiyor?

Ayrıca bkz: Valorant İsim Değiştirme

LoL 2020 Sezonu Ne Zaman Bitiyor?

Her League of Legends sezonları yeni yılın ocak ayında sona ermekte ve yeni sezon da hemen ardından başlamaktadır. Lol 9. sezonun 2020 ayının ocak ayında sona erdiğini düşünür isek, Lol 2020 sezonu yani LoL 10. sezon, 2021 yılının Ocak ayında bitmesi beklenmektedir. %90 bu tarihte, Lol 10. sezon sona erecektir. League of Legends sezonları yaklaşık 1 yıl sürmektedir ve bu süreç içerisinde oyun birçok güncelleme almakta ve oyun kendisini geliştirmektedir. Her sezon gelen yenilikler ile oyuncularını oyunda tutmayı başarabilen Riot Games, bakalım Lol 11. sezon’da karşımıza neler çıkaracak, merakla bekliyoruz.

League of Legends’ın 10. sezonunun sona ermesi ile birlikte artık bütün rütbeler sıfırlanacak ve oyuncular tekrardan rütbe kasmaya başlayacaklar. Bu şekilde yeni sezonda da yarış bitmeyecek ve son gaz devam edecek! League of Legends’ı bir amaç değil de eğlence için araç olarak oynarsanız, inanın daha mutlu olacaksınız. Ben bir League of Legends oyuncusu olarak, bu oyunda ranked kasılmayacağını düşünüyorum, kasabilene de “helal olsun” der geçerim.

League of Legends’ın 10. sezon için hazırlamış olduğu tanıtım videosu:

Lol 10. Sezon’da Neler Geldi?

10. sezonun en büyük gelişmelerinden birisi olan Ejderha güncellemesi ile oyun içerisinde stratejiler tamamen sona ermiş oldu. Birbirinden farklı olarak, her ejder türü için farklı efektlerin gelmesi ile oyun gerçek anlamda büyük bir değişikliğe uğradı. Bu nedenle League of Legends oyunu her zaman yeniliklere açık ve oyun içerisinde sıkılabileceğiniz şeylerin yapısı değiştirerek, oyuncuları oyundan sıkmayarak, her sene yeniliklerle oyuna daha da sıkı bir şekilde bağlayabilmektedir. Bu nedenle 10. sezonda da büyük bir değişiklik ile neredeyse tamamen farklı bir oyun oynuyormuşuz gibi bir hava vardı. Bunu bir LoL oyuncusu olarak, ben de fark ettim.

Lol 10. sezon ne zaman bitiyor içeriğimiz bu şekildeydi. Umarız Lol 2020 sezonu ne zaman bitiyor sorunuza yanıt bulabilmişsinizdir. Konu ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.