Yasuo CT S10: Yasuo’ya Karşı İyi Olan Şampiyonlar [2020] (Yasuo Counter)

0

Yasuo CT ile League of Legends oyuncularının korkulu rüyası olan Yasuo’ya karşı artık büyük üstünlük kurma zamanı geldi! Siz değerli LoL severler için özel olarak hazırlamış olduğumzu Yasuo CT içeriğinde, sizlere belirtmiş olduğumuz şampiyonları kullanarak, koridorda Yasuo’ya karşı üstünlük kurabilirsiniz!

İşte o gün geldi çattı… Karşınızda Yasuo CT içeriği… Herkese merhabalar, bu içeriğimizde oyunda, her elde ama her elde %99 banlanan bir şampiyon: Yasuo counterları‘na göz atacağız. “Yasuo aslında o kadar güçlü bir çar değil” dermişim, gerçekten aşırı saçma ve çok güçlü bir şampiyon. Orta koridorda banlayacağınız 1. veya 2. şampiyon olabilir (Tabi Zed’den sonra, Zed CT). Bu içeriğimizde sizlere Yasuo CT s10 şampiyonları sıralayacağız ve şampiyon hakkında azıcık bilgi vereceğiz.

Yasuo CT

Yasuo oynamak her oyuncunun hayali ama TR sunucusunda özellikle bronz ve gümüş rütbelerinde oyuncuların ana ban şampiyonu Yasuo. Oldu da karşınıza Yasuo geldi ve bu şampiyona karşı hiçbir şey yapamıyorsunuz. İşte burada kullanacağınız en iyi yöntem bildiğiniz bir Yasuo counter şampiyon oynamak olacaktır. Yasuo ct s10 için en güncel şampiyonları burada sizler için özenle hazırladık. Artık karşınıza Yasuo geldiğinde korkmak yok! Sadece doğru seçimleri yapmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca bkz: GTA Vice City Hileleri

Yasuo Yetenekleri

  • Avarenin Yolu (Pasif): Yasuo’ya yürüdükçe tekrardan devreye giren bir kalkan verir. Bu kalkan şampiyonlardan veya orman canavarlarından alınan her ilk hasarı sömürür. Ayrıca bu yetenek, Yasuo’nun kritik vuruş ihtimalini 2’ye katlar. Bu nedenle Statik Hançer ve Ebedi Kılıcı tamamlamanız durumunda %100 kritik hasara ulaşabilirsiniz.
  • Çelik Fırtına (Q): Yasuo, belli bir alana kılıcını savurur ve hasar verir. Çelik fırtınanın üst üste 2 defa herhangi bir rakibe isabeti halinde 2 yük birikir ve rakiplerini havaya savurabildiği bir hortum fırlatır.
  • Rüzgar Duvarı (W): Yasuo bir süreliğine hortum duvarı açarak rakiplerinden gelen, uzak hasarı engeller.
  • Atılgan Kılıç (E): Kullanıldığında Yasuo rakibin içinden geçer ve büyü hasarı verir. Geçişlerde büyü hasarı verir ve ger art arda yapılan geçişlerde verilen hasar artar.
  • Son Nefes (R): Havada savrulan şampiyonlara ışınlanarak onlara hasar verir. Bu esnada havada olan diğer şampiyonları da bir süre daha havada tutarak, takımına avantaj kazandırır.
    Yasuo’nun yetenekleri bu şekildeydi. Şimdi dilerseniz Yasuo CT şampiyonlara bir göz atalım…

Yasuo Counter

Sizler için özel olarak hazırlamış bulunduğumuz Yasuo CT sezon 10 şampiyonları aşağıda yer almaktadır. Bu şampiyonlar Yasuo’nun yeteneklerine karşı bir özelliği bulunduğundan dolayı buraya eklenmiştir. Bu şampiyonları seçtiğinizde sizlere %100 kazanma garantisi vermiyoruz. Karşınızda yine çok iyi bir Yasuo oyuncusu denk gelirse elinden kurtulmanız biraz zor olabilir 😀

Ayrıca bkz: Fatih Şifre

CT Yasuo şampiyonları bu şekilde idi. Siz, siz olun, Yasuo karşısında oynayamıyorsanız, direkt olarak banlayıp geçin 😀 Yasuo öyle bir şampiyon ki 1/10/0 gitse bile bir bakmışsın 20/10/10 olmuş. Ondan dolayıp ya dua edeceksiniz “800k yasuo” gelsin diye ya da banlayacaksınız. Yasuo counterları içeriğimiz bu şekildeydi, istediğiniz özel bir şampiyon varsa onunda en güncel s10 counter şampiyonlarını ekleriz.

Yasuo Counterları

Nocturne
ct yasuo
Annie
yasuo counterları
Renekton
yasuo counter
Zoe

Yasuo’nun İyi Olduğu Şampiyonlar

Ahri
Lux
Nidalee
Velkoz

CT Yasuo şampiyonları bu şekilde idi. Siz, siz olun, Yasuo karşısında oynayamıyorsanız, direkt olarak banlayıp geçin 😀 Yasuo öyle bir şampiyon ki 1/10/0 gitse bile bir bakmışsın 20/10/10 olmuş. Ondan dolayıp ya dua edeceksiniz “800k yasuo” gelsin diye ya da banlayacaksınız. Yasuo counterları içeriğimiz bu şekildeydi, istediğiniz özel bir şampiyon varsa onunda en güncel sezon 10 counter şampiyonlarını ekleriz.

Ayrıca bkz: Garen CT

Yukarıda vermiş olduğumuz Yasuo Counter’layan şampiyonlara bir tane de ben eklemek istiyorum. Her ne kadar skill yani yetenek bakımından baktığımızda Yasuo’nun counter’lıyor olarak gözükmesinin yanı sıra, iyi bir Fizz oyuncusu iseniz Yasuo’yu kolayca alt edebilirsiniz. Yasuo CT olarak Fizz’i de ekleyebiliriz.

Lol Yasuo CT konusu hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.