Garen CT S10: Garen’e Karşı İyi Olan Şampiyonlar [2020] (Garen Counter)

0

Garen için öyle bir garen counter şampiyon var ki… Nereden başlayayım bilemedim direkt olarak size demek istiyorum ki “Master Yi oynamayı biliyorsanız, 1 saniye bir düşünmeden pickle!”.

Herkese merhabalar, bu içeriğimde sizlere Garen CT şampiyonlardan bahsetmek istiyorum. Garen son gelen güncelleme ile saldırı hızı ile “E” yeteneğiyle artık daha fazla hasar vermeye başladı ve Garen gerçekten çok güçlendi. Tabi durum böyle olunca tank kasılmıyor fakat Garen bu hali ile bile fazlasıyla güçlü bir halde. Bu durum tabi ki Garen’in counter şampiyonlarını etkilemedi, onlar halen daha Garen’e karşı galip gelmektedirler. Bu şampiyon gerçekten oynamasını bilene çok güçlü bir şampiyon. Bundan dolayı Garen’e karşı CT şampiyon aldıysanız da çok güvenmeseniz iyi edersiniz.

Garen Yetenekleri

  • Metanet (Pasif): Garen bir süre rakiplerinden hasar almaz ile canının belli bir kısmınca can doldurur.
  • Amansız Hücum (Q): Garen hareket hızı kazanır, üzerinde olan yavaşlatma etkilerini geçersiz kılar. Rakibine hasar verir ve susturur.
  • Cesaret (W): Son güncelleme ile yenilenen yeteneklerinden biri olan Cesaret, artık hasar azaltma yerine belli bir süreliğine ekstra can(kalkan) veriyor.
  • Yargı (E): Garen kılıcını çevirerek rakiplerine hasar verir.
  • Demacia’nın Adaleti (R): Garen rakibin eksik canına göre direkt olarak rakibine hasar verir.

Ayrıca bkz: Zed CT

Garen CT

Garen’in counter şampiyonları hemen alt kısımda yer almaktadır. Bu şampiyonları alarak Garen’e karşı oyunda üstün olabilirsiniz. Tabi ki bu tamamen sizin oyun oynama deneyiminize ve becerinize bağlı olarak değişmektedir. Garen counterları‘nı sizler için özenle derledik.

Garen Counterları

Teemo
ct Garen
elise
Garen counterları
yorick
Garen counter
Darius

Garen’ın İyi Olduğu Şampiyonlar

Riven
Irelia
Akali
Jax

Garen CT şampiyonları bunlar, bu şampiyonları alarak Garen’e karşı iyi bir oyun çıkarabilirsiniz. Garen CT şampiyonlar güncellenirse, bu sayfada her zaman güncel halini bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Garen ct s10 sezonu için en uygun şampiyonları sizlere derledik.

Ayrıca bkz: Lol Elo Bakma

Garen CT hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlere bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.