Call of Duty Mobile PC’den Oynama (Emulator)

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Call of Duty çıktı ve mobil oyuncuların ne kadar ilgi odağı olduysa aynı şekilde bilgisayar oyuncuları da Call of Duty Mobile’a bir o kadar ilgililer. Bundan dolayı da bilgisayarda nasıl Call of Duty Mobile’ı oynayacaklarını araştırıyorlar. Sizler için “Call of Duty Mobile bilgisayara nasıl indirilir?” sorusuna bu içeriğimiz de cevap veriyoruz. Call of Duty Mobile için sizlere en iyi emülatör önerimizi de sunacağız.

Call of Duty Mobile’ı bilgisayarınız destekliyor mu ? Öğrenmek için: Call of Duty Mobile PC Sistem Gereksinimleri

Android emulator ile Call of Duty Mobile‘ı sorunsuz oynamanız mümkün. Bunun için sizlere vereceğimiz adımları takip ederek, sorunsuz bir COD Mobile keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca yine mobil oyuncular ve PC oyuncuları ayrı ayrı eşleşecekler.

Ayrıca bkz: WhatsApp Profilime Kim Baktı

Uzun zamandır özellikle mobil oyuncuların beklediği ve yine uzun bir süredir hem Google Play ve App Store üzerinden ön kayıtta olan Call of Duty Mobile 1 Ekim 2019 tarihinden itibaren oynanabilir hale geldi. Oyunu Android, iOS ve PC platformları üzerinden oynayabilmektesiniz. Oyun gerçekten çok iyi olmuş. Bir mobil oyuna göre hem düşük sistemli telefonları desteklemesi hem de bu kadar iyi grafiklere sahip olması, oyunun albenisini arttırmış. Neredeyse her cihazda oynanabilen COD Mobile, PUBG Mobile‘dan daha büyük bir etki yapması bekleniyor. Oyun boyutu olarak da neredeyse PUBG Mobile’ın yarısı kadar desek yalan olmaz.

Ayrıca bkz: Fatih Şifre

Call of Duty Mobile Emülatör

Öncelikle oyunu PC üzerinde oynayabilmeniz için bilgisayarınıza Tencent Games‘in resmi Android emulator’ü olan Gameloop programını kurmanız gerekmektedir(içerik sonunda indirme linki bulunmaktadır).

  1. Gameloop programını indirip, dümdüz “next>next>next” şeklinde kurulumu tamamlıyoruz.
  2. Ardından karşımıza çıkan bu ekranda Call of Duty Mobile’a tıklıyoruz.
  3. Burada da “Yükle” butonuna basarak yükleme işlemlerini başlatıyoruz, yaklaşık 1.2 GB’lık bir indirme yapılacak.
  4. 1.2 GB’lık indirmeyi tamamladıktan sonra, bir süre kurulum için bekliyorsunuz ve “Oyna” butouna basarak oyunu başlatıyoruz.

Bu şekilde Call of Duty Mobile’ı bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda videolu anlatım ve oynanış videosu yer almaktadır. Videoyu izleyerek de, oyun hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Şekilli Harfler

Gameloop indirmek için Tıkla

Call of Duty Mobile emülatör ile oynama hakkında soru ve görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.