Call of Duty Mobile PC Sistem Gereksinimleri [2020]

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Herkese merhabalar, çıkması ile piyasanın altını üstüne getiren COD Mobile’ın Call of Duty Mobile PC Sistem Gereksinimleri‘ne bu içeriğimizde göz atıyoruz. Call of Duty Mobile bildiğiniz üzere bilgisayar üzerinden de oynanabilmektedir. Bundan dolayı bilgisayar üzerinden oynanabilmesi için de tabi ki bir sistem gereksinimlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu içeriğimizde sizlere COD Mobile PC sistem gereksinimleri‘ni detaylı olarak aşağıda belirttir.

Ayrıca bkz: WhatsApp Plus

Call of Duty Mobile’ı bilgisayar üzerinden oynarken yalnızca yine aynı şekilde bilgisayardan oynayan oyuncular ile eşleşmektesiniz. Böylece mobil bir cihaz üzerinden Call of Duty Mobile oynayan bir oyuncu sizinle karşılaşmıyor ve haksız bir rekabet oluşmuyor. Bu özellik PUBG Mobile’da da geçerlidir. Aynı şekilde bilgisayardan ve mobilden oynayan kullanıcılar (eğer hem PC hem de mobilden oynayan arkadaşlar birlikte bir maça girmiyor ise) birbirleri ile eşleşmiyor.

COD Mobile PC Sistem Gereksinimleri

Aşağıdaki tablodan Call of Duty Mobile PC sistem gereksinimleri’ne göz atabilirsiniz. COD Mobile bilgisayar sistem gereksinimleri, Tencent Games‘den alınmamıştır. Kullanıcıların deneyimlerine göre belirlenmiş sistem gereksinimleridir. %90 doğrudur.

Ayrıca bkz: Lol Elo Bakma

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
RAM: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 / AMD Radeon HD 7850
DirectX: Versiyon 11
Depolama Alanı: 10 GB

Call of Duty Mobile PC sistem gereksinimleri bu şekildeydi. Bilgisayarınız bu sistem gereksinimleri ile aynı veyahutta daha üst özelliklere sahip ise oyunu çok rahat oynayabilirsiniz. Unutmayın bu ayarlar onaylı ayarlar değildir, sistem özellikleri, bu özelliklerin altında olan kullanıcılar belli ayarlar ile yine de oyunu oynayabilir fakat bu ayarlar ile 60 FPS bir oyun keyfi yaşarsınız.

Ayrıca bkz: Pubg mobile kasma sorunu

COD Mobile PC’ye nasıl indirilir?

Call of Duty Mobile’ı bilgisayarınıza nasıl indirebileceğinizi ve kurabileceğinizi merak ediyorsanız, bağlantıya tıklayarak sizlere hem yazılı ve görselli olarak hem de videolu “Call of Duty Mobile PC’den Oynama” rehberimize ulaşabilirsiniz.

Call of Duty Mobile PC sistem gereksinimleri adlı içeriğimiz bu şekilde idi. Bu sistem gereksinimlerine bakarak, oyun için ne kadar bir özellik lazım bunu tespit edebilirsiniz. Ayrıca “Yorumlar” kısmına sistem özelliklerinizi bırakırsanız, size bilgisayarınızın COD Mobile’ı kaldırıp, kaldırmayacağını söyleyebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.