COD Mobile Yapılandırma İndirilemedi Hatası [Çözüldü]

2

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Herkese merhabalar, Call of Duty Mobile artık açıldı. COD Mobile’ı uzun zamandır bekleyen oyuncuların bulunmasından dolayı, bir anda bir yoğunluk oluştu ve oyuncular “call of duty mobile yapılandırma indirilemedi” hatası almaktadırlar. Bu hatanın şu an, en azından sizin elinizden gelen bir çözümü bulunmuyor. Sunuculardan dolayı kaynaklanan bir sorundan ötürü oyuna erişememektesiniz.

Ayrıca bkz: Stonks

Güncelleme: Call of Duty Mobile açılmıştır. Oyunu 1 Ekim 2019 21.26 tarihinden itibaren oyunda sorun bulunmamaktadır..
Call of Duty Mobile’ı bilgisayarınız destekliyor mu ? Öğrenmek için: Call of Duty Mobile PC Sistem Gereksinimleri

Hatanın tamamı “Yapılandırma indirilemedi. Cihazın bir ağa bağlı olduğundan emin olup oyunu yeniden başlat.“.

call of duty mobile yapılandırma indirilemedi

Ayrıca bkz: WhatsApp Profilime Kim Baktı

Bu şekilde COD Mobile “call of duty mobile yapılandırma indirilemedi” sorununa cevap aradık.  Oyunun açılmasını beklemekten “call of duty mobile açılmıyorbaşka çareniz bulunmamaktadır. Call of Duty Mobile giremiyorum diyorsanız ve yun açıldığında ilk siz haberdar olmak istiyorsanız @bordoklavyeli_ Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. 

2 Yorumlar
  1. tamer diyor ki

    Ya arkadaşlar ben oyuna kayıt olmuştum tamda hatırlamıyorum facebookdan galiba kaç aydır oynuyorum oyunu açtığımda otamatik seçiyordu hesabı giriş yapıyordu dün hesaba griiş yapmam için misafir ve facebook ekranında kaldı face book u seçtim yeni hesap oluşturur gibi bana kullanıcı adı açma ekranı geldi. Daha sonra misafiri deniyim dedim onda da aynı ekran geldi hesabımı o kadar ilerletmiştim ne yapmam gerekli?

  2. Ercan diyor ki

    teşekkurler bilgi icin cok yardimi dokundu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.