Turkcell “Sen Yap Diye” 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

2

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Türkiye’nin en bonkör operatörü olan Turkcell bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Bu içeriğimizde sizlere Sen Yap Diye 1 GB bedava internet kampanyasını nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz. Öncelikle bunu BİP uygulaması üzerinden yapacağız bundan dolayı telefonunuzda BİP uygulaması yüklü olması gerekmektedir. “Sen Yap Diye” kampanyası ile içeriğin devamında belirteceğimiz koşulu yaparak 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Bedava internet kampanyalarını neredeyse %90’ı Turkcell’e ait oluyor. Turkcell, paketlerinin pahalılığından dolayı çok fazla kullanılmasa da, aldığı paranın hakkını bu şekilde yaptığı kampanyalar ile veriyor. Diğer operatörlerden böyle bir şey görmek “40 yılda bir” olacak bir şey, bundan dolayı Turkcell çok seviliyor.

Ayrıca bkz: Stonks Ne Demek

Turkcell Sen Yap Diye 1 GB İnternet

Bu kampanya ile alacağınız 1 GB bedava internet hakkınız, 1 günlüktür. Kampanyayı yapıp, hattınıza internetin tanımlandığı SMS’ini aldığınız andan itibaren 1 GB’lık internetinizin kullanım süresi başlayacaktır.

 1. Öncelikle BİP uygulamasını indirin. Android, iOS
 2. BİP uygulamasını açtığımızda karşımıza gelen ekranda, sağ üstte bulunan arama kısmına giriyoruz.
 3. Arama kısmına “Sen” yazsanız da çıkıyor zaten, buradan “senyapdiye” kanalına giriyoruz.
 4. Bu kısımda “Haftanın Görevi” butonuna basarak, görevin ne olduğunu öğreniyoruz. Biz sizlere görevin ne olduğunu belirttik ama burada bu işlemleri yapmanız gerekiyor.
 5. Bu kısımda yapmanız gerekenler yazmaktadır. Bip üzerinden 25 DK’lık bir görüşme yapmanız halinde bir diğer adımdaki yapacağımız işlemi yaparak. Günlük 1 GB bedava internetinizi alabilirsiniz.
 6. Görevi tamamladığınızda bu uyarının ardından, günlük 1 GB internetinizi kullanabilirsiniz.
Turkcell Sen Yap Diye 1 GB internet kampanyası bu şekilde idi. İşlemleri yaparak günlük 1 GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Turkcell Sen Yap Diye 1 GB internet kampanyası hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
2 Yorumlar
 1. Oğuz diyor ki

  Harika, 1 GB internetimi aldım!
  Teşekkürler.

  1. Cem diyor ki

   aynen ya çok iyi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.