Yeni Cache Haritası CS: GO’ya Eklendi!

0

Geçtiğimiz zamanlarda ortaya çıkan ve Steam özel atölye haritalarında oynanabilen, yeni Cache haritası artık CS: GO’nun resmi sunucularında oynanabiliyor. Gerçekten çok güzel tasarlanmış olan Cache haritası sonunda oyuncuları ile buluştu. Geçtiğimiz mart ayında oyundan kaldırılan ve yerini Vertigo haritasına bırakan Cache, artık geri döndü.

Dün gece saatlerinde gelen bir güncelleme ile oyuna eklenen Cache haritası şu anda yalnızca ölüm maçı, basit eğlence modlarında oynanabilmektedir. Rekabetçi modunda şu anda yeni Cache haritası ile oynayabilmeniz mümkün değildir. Yapılacak olan hata düzeltmelerinin ardından kısa bir süre içerisinde rekabetçi modu içinde gelmesini bekliyoruz. Bir topluluk yapıtı olan Cache yine aynı yapımcılar tarafından düzenlenerek, CS GO’ya geri dönüyor.

Ayrıca bkz: CS GO Başlatma Seçenekleri

CS GO Yeni Cache

ESL One New York turnuvasında ilk defa görücüye çıkan yeni Cache, yorumcular ve oyuncular tarafından çok olumlu geri dönüşler almıştı. Bu övgülerde kesinlikle boşuna değil, yenilenen harita ile CS: GO tekrardan revaçta olacaktır.

Gelen güncelleme oyutu 361.3 MB büyüklüğündedir. Güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir silah kasası ve çıkartma eklendi.

Ayrıca bkz: CS GO Wall Hack Kodu

Kaynak: https://blog.counter-strike.net/index.php/2019/10/25894/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.