Fiora CT S10: Fiora’ya Karşı İyi Olan Şampiyonlar [2020] (Fiora Counter)

0

Fiora, Fiora, Fiora… Gerçekten çok güçlü bir şampiyon ola Fiora, counter’lanması zor olan herolardan biridir. Fiora CT şampiyonlarını sizler için listelediğimiz bu yazımızda artık karşınıza Fiora geldiğinde korkmayacaksınız. Fiora’nın yeteneklerinden içeriğin devamında bahsedeceğiz fakat Fiora’nın bir yeteneği var onu kullandığında “ne oluyoruz?” diyeceksiniz. Yeteneği ile sizin vurmuş olduğunuz ne hasar var ise hasarı almıyor. Bundan dolayı gerçekten çok büyük avantaj sahibi olan Fiora için Fiora counter şampiyonları sizler için derledik.

Fiora’ya Karşı Ne Yapmalı?

Eğer üst koridorunda oynarken karşınıza Fiora geldiyse (%90 üst koridorda oynandığından bunu baz aldım) ve Fiora CT s10 şampiyonunuzu da seçtikten sonra aslında iş biraz da sizde bitiyor. Bundan dolayı da Fiora’nın yeteneklerini de iyice bilmeniz gerekmektedir. Biz sizlere biraz da olsa şampiyonun yeteneklerinden bahsedeceğiz. Sizlerde YouTube gibi yerlerden Fiora videoları izleyerek öğrenebilirsiniz.

Ayrıca bkz: WhatsApp Plus

Fiora’nın Yetenekleri

  • Düellocunun Dansı (Pasif): Fiora yakınındaki şampiyonu düelloya çağırır ve ekranda beliren bir yerden rakibe vurmaya çalışır. Bu kısımdan rakibine hasar vurur ise ilaveler kazanır.
  • Hamle (Q): Fiora rakibine atılarak fiziksel hasar vurur.
  • Karşı Hamle (W): Fiora kendisine gelen tüm engellemeleri ve hasarları savuşturur, ardından rakibine saldırı gerçekleştirir. Fioranın hasarları engelleme süresi 0,75 saniyedir.
  • Kılıç Sanatı (E): Fiora bir sonraki 2 düz vuruşu için çeşitli özellikler kazanır. İlk vuruşu rakibi %30 yavaşlatır, ikinci vuruşu rakibe kritik hasar gerçekleştirir. Fiora’nın ilk saldırısı kritik hasar gerçekleştiremez fakat %30 bir yavaşlatma uygular.
  • Büyük Mücadele (R): Fiora hedef şampiyonun pasifinde olduğu gibi 4 tane zayıf noktasını açığa çıkarır. Fiora bu sırada rakibin yanında ise hareket hızı kazanır. Fiora en az 1 tane zayıf noktaya vurarak rakibi katlederse kendisi ve takım arkadaşlarının canları yenilenir.

Ayrıca bkz: Zed CT

Fiora CT

Fiora counter şampiyonlar aşağıda yer almaktadır. Buna ek olarak Fiora’ya karşı kötü olan şampiyonlarda aşağıdaki listede yerini almaktadır. Fiora Countları‘nı aldıktan sonra yine de Fiora’ya karşı eziliyorsanız artık yapabilecek pekte bir şeyiniz yok, gang yememeye çalışın, ormancınızı bekleyin, usul usul minyon kesin.

Fiora Counterları

Jax
ct fiora
Pantheon
fiora counterları
Renekton
fiora counter
Darius

Fiora’ın İyi Olduğu Şampiyonlar

Yasuo
Nasus
Aatrox
Zed

Ayrıca bkz: İnternet Cafe Simulator APK

CT Fiora şampiyonları bu şekilde idi. Arkadaşlar, Fiora’ya karşı oynayamıyorsanız, en kötü şampiyonu banlarsınız olur biter 😀

Lol Fiora CT konusu hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.