“Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak” (Çözüldü) [2020]

4

Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak… Bu hatayı bilgisayarınızı yeni almışsanız ve Windows’un deneme sürümü bilgisayarınızda kurulu ise alıyor olabilirsiniz. Genellikle aktif lisansı bulunmayan, deneme sürümünü kullanan makineler ve lisansı süreli olan makinelerde bu hata alınabilmektedir. Peki, Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak bildirimi kapatma işlemi tam olarak nasıl yapılmaktadır?

Windows lisans süresi dolma bildirimi yukarıda da bahsettiğimiz üzere Windows lisansınızın sonlanacağı zamanlarda, durmadan ekranınıza çıkarak sizi rahatsız etmekte ve bu durum gerçekten can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Bu sorunu Windows 10‘da da alabilirsiniz, Windows 8.1‘de de lisans süresi yakında dolacak hatası alınabilmektedir. Herhangi bir Windows sürümü kullanmanız fark etmez, eğer lisansınızın süresi yakında doluyor ise, Windows durmadan bu bildirimi size yollayacaktır. Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak uyarısını kapatma aslında oldukça basit 2-3 işlemden ibarettir. Bir program yardımı ile crack işlemi tarzında bir işlem sağlanarak, “Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak” uyarısını kolayca kaldırabilir, bir daha gelmemesini sağlayabilirsiniz.

Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak Bildirimi Kapatma

Bu işlem için uygulayacağımız işlemler oldukça basit olduğundan sizlere kısaca iki yöntemden bahsedeceğiz. Bu yöntemlerin hangisi uygulayacak olmanız size kalmış, her ikisi de kalıcı olarak bilgisayarınızdan Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak hatasını kalıcı olarak silecek. Bir yöntemimiz ücretsiz, diğeri ise ücretli yöntemdir. Karar tamamen size kalmış.

Birinci Yöntem – Windows Etkinleştirme

 • Yöntem ücretsizdir.
 • Kolayca tamamlanabilmektedir.
 • Sadece 5 dakika içerisinde Windows’u etkinleştirerek, bahsi geçen uyarıyı tamamen kapatabilirsiniz.

Sitemizde bulunan Windows Etkinleştirme içeriğimizdeki adımları tek tek uygulayarak, bilgisayarınızdan kolayca bu uyarıyı kaldırabilirsiniz. Videolu anlatım hemen alt kısımda bulunuyor fakat detaylı bilgiye ulaşmak için Windows Etkinleştirme (https://bordoklavyeli.net/windows-10-etkinlestirme/) içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Videolu Anlatım:

İkinci Yöntem – Anahtar Kullanarak Lisans Hatasını Kaldırma

 • Yöntem ücretlidir.
 • Kolayca tamamlanabilmektedir.
 • Kısa süre içerisinde Windows’u etkinleştirerek, bahsi geçen uyarıyı tamamen kapatabilirsiniz.

windows lisansınızın süresi yakında dolacak bildirimi kapatma
İnternetten herhangi bir sürüme ait (Windows 10 kullanıyorsanız örneğin; “Windows 10 pro lisans key” şeklinde aratırsanız bir sürü site karşınıza çıkacaktır) anahtar kullanarak, Windows’unuzu etkinleştirebilirsiniz. Tabi bu işlemde oldukça basit ve hızlıdır fakat ücretlidir. Biz size birinci yöntemi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca bkz: Torrent Tracker Güncel Liste

Windows Lisans Süresi Yakında Dolacak uyarısı hakkında size yardımcı olmaya çalıştık. Umarız aradığınızı bulmuşsunuzdur. Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak Win 10  gibi tüm sürümlerde, bu sayfada bahsettiğimiz uygulamalar geçerlidir. Sayfadakileri uygulayarak sorununuzda kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

Uyarıyı kapatma konusunda, aklınıza takılan herhangi bir soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bize ulaştırabilir, sorunlarınıza çözüm üretmemizde bizlere yardımcı olabilirsiniz.
4 Yorumlar
 1. yiğit diyor ki

  reis bende direk klasör olarak geldi KMSELDI ye tıkladığımda ise program açılmadı

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Windows 10 Etkinleştirme içeriğimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 2. erhan diyor ki

  çok çok teşekkürler

 3. Nazım diyor ki

  Çok teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.