fbpx

Windows 10 Etkinleştirme | Sınırsız! [2019]

5

Bu içeriğimiz de sizlere detaylı olarak Windows 10 etkinleştirme işlemini nasıl yapacağımıza bir bakacağız. Son istatistikler, Windows 10‘un 1 milyar kullanıcıya dayandığını belirtiyor. Bu da dünyadaki bilgisayarların çoğundan fazlasında sadece Windows’un 10 sürümü kullanılıyor demek, bunun daha XP’si, 7’si, 8’i var :D. Bu rehber ile Windows 10’un tüm sürümlerinde (Home ve Pro) sorunsuz olarak çalışmakta ve bu sistemi de sınırsız olarak etkinleştirmekte yani lisanslamaktadır. Yapacağımız işlemlerde bize yardımcı olması adında bir program kullanacağız. Bu program sayesinde windows 10 etkinleştirme işlemimizi sorunsuz bir şekilde halledeceğiz.

Ayrıca bkz: Şekilli Harfler

Piyasada çok fazla Windows 10 etkinleştirme pro konusunda içerik var fakat biz  2019 yılında en güncel bilgiler ile bu içeriği sunuyoruz.


Windows 10 Etkinleştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Windows 10 etkinleştirme işleminde yukarıda bahsettiğimiz gibi KMSpico programını kullanacağız. Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. (RAR şifresi: “bordoklavyeli.net”)  Aşağıdaki görselli anlatımın ardından dilerseniz videolu anlatımı da izleyebilirsiniz.

 1. Öncelikle Windows’un derin ayarlarına inen bu program, bir virüs olarak algılanmaktadır. Bundan dolayı Windows Defender Güvenlik Merkezi“ne giriyoruz. Ardından “Virüs ve Tehdit Koruması Ayarları“na giriyoruz.
 2. Virüs ve tehdit koruması ayarlarına girdiğimizde, “Gerçek zamanlı koruma” bölümü bizi karşılıyor. Burada bu ayarı kapatmamız gerekiyor.
 3. Şimdi artık işlemlere başlıyoruz, yukarıda bağlantıya tıklayarak indirdiğimiz KMSpico – Windows 10 etkinleştirme programını .Zip dosyasından, klasöre çıkartıyoruz.
 4. Sıkıştırılmış versiyondan çıkarttığımız KMSpico programının, çıkardığımız klasörüne giriyoruz. Burada bulunan “KMSELDI.exe” dosyasını çalıştırıyoruz.
 5. Programı açtığımız da direkt olarak karşımıza program bu şekilde açılıyor. Windows ikonun altında yer alan kırmızı butona bastığımızda lisanslama işlemi tamamlanmış olacaktır.

Bu şekilde en temiz şekilde Windows 10 bilgisayarınızı lisanslayabilirsiniz. Hemen alttaki videolu anlatımı izleyerek daha detaylı bir şekilde Win 10 etkinleştirme işlemini izleyebilirsiniz.İşte bu şekilde Windows 10 olan bilgisayarınızı sınırsız olarak lisanslayarak kullanabilirsiniz. Windows 10 pro etkinleştirme 2019 hakkında soru ve görüşlerinizi alt kısımda bulunan yorumlardan bizlere bildirebilirsiniz.

5 Yorumlar
 1. Ercan diyor ki

  windows 10 etkinleştirme için burayı kullandım, çok teşekkürler

 2. Kerem diyor ki

  windows 10 etkinleştir yazısı duruyordu, buradakileri uyguladım hemen çözüldü.

 3. Alphan Çağlayan diyor ki

  Windows 10 etkinleştirme‘k için program ve rehber arıyordum. Sağolsunlar windows 10 pro sürümüm etkinleştirmeyi bu sitedeki bilgiler ile yaptım. Videolu anlatım çok iyi olmuş.

 4. FARKLI diyor ki

  Sonunda oldu .Teşekkürler.

 5. Devil diyor ki

  Teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.