Windows 10 Etkinleştirme | Sınırsız! [2020]

155

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bu içeriğimiz de sizlere detaylı olarak Windows 10 etkinleştirme işlemini nasıl yapacağımıza bir bakacağız. Son istatistikler, Windows 10‘un 1 milyar kullanıcıya dayandığını belirtiyor. Bu da dünyadaki bilgisayarların çoğundan fazlasında sadece Windows’un 10 sürümü kullanılıyor demek, bunun daha XP’si, 7’si, 8’i var :D. Bu rehber ile Windows 10’un tüm sürümlerinde (Home ve Pro) sorunsuz olarak çalışmakta ve bu sistemi de sınırsız olarak etkinleştirmekte yani lisanslamaktadır. Yapacağımız işlemlerde bize yardımcı olması adında bir program kullanacağız. Bu program sayesinde windows 10 etkinleştirme işlemimizi sorunsuz bir şekilde halledeceğiz.

Ayrıca bkz: Şekilli Harfler

Piyasada çok fazla Windows 10 etkinleştirme pro konusunda içerik var fakat biz 2020 yılında en güncel bilgiler ile bu içeriği sunuyoruz.

Güncelleme: Windows 10 etkinleştirme işlemi kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Aşağıda videolu anlatımda, detaylı bir şekilde anlatım veya isterseniz resimli anlatım da bulunmaktadır. Windows etkinleştirme esnasında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere bildiriniz.


Windows 10 Etkinleştirme

Windows 10 etkinleştirme işleminde yukarıda bahsettiğimiz gibi KMSpico programını kullanacağız.

Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. (RAR şifresi: bordoklavyeli.net)

Aşağıdaki görselli anlatımın ardından dilerseniz videolu anlatımı da izleyebilirsiniz.

Ayrıca bkz: Fatih Şifre

 1. Öncelikle Windows’un derin ayarlarına inen bu program, bir virüs olarak algılanmaktadır. Bundan dolayı Windows Defender Güvenlik Merkezi“ne giriyoruz. Ardından “Virüs ve Tehdit Koruması Ayarları“na giriyoruz.
 2. Virüs ve tehdit koruması ayarlarına girdiğimizde, “Gerçek zamanlı koruma” bölümü bizi karşılıyor. Burada bu ayarı kapatmamız gerekiyor.
 3. Şimdi artık işlemlere başlıyoruz, yukarıda bağlantıya tıklayarak indirdiğimiz KMSpico – Windows 10 etkinleştirme programını .Zip dosyasından, klasöre çıkartıyoruz.

 4. Sıkıştırılmış versiyondan çıkarttığımız KMSpico programının, çıkardığımız klasörüne giriyoruz. Burada bulunan “KMSELDI.exe” dosyasını çalıştırıyoruz.
 5. Programı açtığımız da direkt olarak karşımıza program bu şekilde açılıyor. Windows ikonun altında yer alan kırmızı butona bastığımızda lisanslama işlemi tamamlanmış olacaktır.

Bu şekilde en temiz şekilde Windows 10 bilgisayarınızı lisanslayabilirsiniz. Hemen alttaki videolu anlatımı izleyerek daha detaylı bir şekilde Win 10 etkinleştirme işlemini izleyebilirsiniz.Windows 10 Etkinleştirme Programsız

Windows 10’unuzu programsız bir şekilde etkinleştirmek isterseniz, Windows 10 lisans anahtarı almak zorundasınız. Sizlere gösterdiğimiz yöntem ile boyutu çok büyük olmayan bir program ile windows 10 etkinleştirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Windows 10’unun ücretsiz ve herhangi bir program kullanmadan etkinleştirme yöntemi maalesef bulunmamaktadır.

Ayrıca bkz: Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak

Bu içeriğimizde sizlere detaylı bir şekilde nasıl Windows 10 Etkinleştirme işleminizi yapabileceğinizi anlattık. Bu yöntem sayesinde Windows 10 Pro veya Windows 10 Home lisanslarınızı, etkinleştirip, sınırsız bir kullanım elde edebilirsiniz. Bazen bazı lisanslama işlemlerinde belli bir süre sonra eğer yine Windows Etkinleştirme ile ilgili bir hata alırsanız, yine sitemizden faydalanarak Windows 10 Pro Etkinleştirme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz, üstelik ücretsiz bir şekilde! Bu sayfadan sınırsız bir şekilde faydalanabilir, Windows’unuzu etkinleştirebilirsiniz.

İşte bu şekilde Windows 10 olan bilgisayarınızı sınırsız olarak lisanslayarak kullanabilirsiniz. Windows 10 pro etkinleştirme 2020 hakkında soru ve görüşlerinizi alt kısımda bulunan yorumlardan bizlere bildirebilirsiniz.

155 Yorumlar
 1. Emre diyor ki

  Windows 10 etkinleştirme konusunda bir numarasınız, çok teşekkürler.

 2. Jab diyor ki

  Allah razı olsun, Windows 10 etkinleştirme işlemimi sorunsuz bir şekilde tamamladım.

 3. asdasda diyor ki

  Teşekkürler, Windows 10 pro etkinleştirme işlemim de çok işime yaradı makaleniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.