PUBG Mobile Çin Ejderhaları Nerede Bulunur?

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Herkese merhabalar, bildiğiniz üzere PUBG Mobile Çinli bir şirket tarafından geliştirilmektedir. Bundan dolayı da oyunun Çin versiyonunda bir çok farklı ve fazla özellikler bulunmaktadır. Bunlardan biri de Çin Ejderhaları özelliğidir. Vikendi ve Erangel haritasının belli noktalarında bulunan bu Çin Ejderhaları ile kapışarak onlardan değerli ganimetler elde edebiliyorsunuz. Bu içeriğimiz de bu ejderhaları nerede bulabileceğiniz hakkında sizlere bilgi veriyoruz.

Çin Ejderhaları Nerede?

Aşağıda bulunan görsellerde görünen noktaları görüyorsunuz. Bu noktalara gittiğinizde neler yapacağınız hakkında videolu içerik hemen aşağıda görselli ve videolu olarak anlatılmıştır.

erangel haritası çin ejderhaları
Erangel haritasında çin ejderhalarını bulabileceğiniz noktalar işaretlenmiştir.
vikendi haritası çin ejderhaları
Vikendi haritasında çin ejderhalarını bulabileceğiniz noktalar işaretlenmiştir.

Çin Ejderhasını Nasıl Çağıracağım?

Çin yılının başlangıcına özel olarak eklenen bu özelliği nasıl aktifleştireceğiniz hakkında biraz size bahsedeyim. Oyuna girdiğinizde Çince olduğu için tabi anlamanız ve anlamamız çok zor, ekranın sağ alt kısmında Çince bir yazı belirmektedir. Bu yazı var ise Çin Ejderhalarının bulunduğu haritada oynuyorsunuz demektir. Şayet böyle bir işaret ve yazı bulunmuyorsa, bulunduğunuz haritada Çin Ejderhaları bulunmuyor. Bunu devamlı olarak haritaya bağlanıp, ayrılarak yapmanız gerekiyor. Yazı çıkana kadar bu işlemi tekrarlayınız.

Şimdi isterseniz ejderhanın yanına gittiğimizde ne yapacağımıza bir bakalım…

  1. Ejderhanın yanına gittiğinizde bu şekilde bir buton çıkacaktır. Bu butona bastığınızda ise bir şimşek ekranınıza belirecek ve ilk önce yavru ejderhalar ortaya çıkıp, size saldırmaya başlayacaktır.
  2. Bu yavru ejderhaları da öldürdükten sonra ödüller çıkmaktadır. Ayrıca büyük ejderhayı çağırmamızı sağlayacak olan işaret fişeği de aynen bu yavrulardan edinilmektedir. Düşen bu işaret fişeğini heykelin yanında havaya doğru ateşliyoruz.
   öldürdüğümüz yavru ejderlerden düşen işaret fişeği
   işaret fişeğini attıktan sonraki gökyüzü

    

  3. Bu şekilde dev ejderhayı da ortaya çıkarıp, öldürüp, ganimeti elde edebilirsiniz.
   işte ejderha

    

Bu şekilde Çin Ejderhaları ile mücadele edebilirsiniz. Üstteki videoyu izleyerek makalenin videolu anlatımından da faydalanmış olursunuz. Hemen altta da Çin versiyonu indirme linkleri bulunmaktadır.

PUBG Mobile Çin Versiyonu:

Android için Tıkla

iOS için Tıkla

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
Çin Ejderhaları
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.