PUBG Lite PC Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek?

18

Bu içeriğimiz de geçtiğimiz haftalarda sizlere daha başta Türkiye ve diğer ülkeler olmak üzere Tayland dışında oynanmayan PUBG Lite‘ın PC sürümünün ne zaman Türkiye’ye gelecek sorusuna yanıt arayacağız.

Belki ilginizi çeker: PUBG Lite PC Nasıl İndirilir?

PUBG’nin yapımcısı Bluehole Studio, sosyal medya hesaplarını çok aktif kullanmaktadır. Bu hesaplarında oyunlar ile ilgili gelecek güncellemeler ve önemli bilgileri paylaşmaktadırlar. Geçtiğimiz günlerde de paylaşılan bir gönderide ise:

Oyunun belirtilen tarihte Güneydoğu Asya – Endonezya, Malezya, Filipinler ve Singapur gibi ülkelerde oynanabileceğini ve resmi olarak PUBG Lite PC‘nin beta sürümünün 14 Şubat tarihinde kullanılabilir hale geleceğini belirtiyorlar. Bu şekilde de oyunun daha ne globalde ne de Türkiye’de oynanabileceği söylenemez.

Bu da demek oluyor ki, bu şuan ki kapalı olarak sadece Tayland’da oynanan beta sürümü artık 4 ülkede daha oynanabilecek. Muhtemel olarak global şekilde paylaşımını yaparlar ise oyuna Avrupa sunucusu da eklenecektir. Böylelikle hem VPN derdinden hem de yüksek ping sorunundan kurtulmuş olacağız.

Bildiğiniz üzere PUBG gerçekten optimizasyon özürlüsü bir oyun olarak nitelendireceğimiz kategoride yer alıyor. Durum böyle olunca yüksek sistem gereksinimli PC’lerde bile sorun yaşarken bu oyunu nasıl düşük sistem gereksinimlerine sahip olan bilgisayarlarda oynayabilirsiniz ki ? Bu duruma merhem olması adına PUBG’nin geliştiricileri, daha düşük sistem gereksinimleri ile oynanabilen PUBG Lite‘ı PC versiyonuna çıkardı.

Belki bu da ilgini çekebilir ?  PUBG LITE PC Çıktı! - Nasıl İndirilir? - Nasıl Oynanır?

Mobilde de piyasayı kasıp kavuran PUBG Mobile‘ın da Lite versiyonu bulunuyordu, bu da daha düşük sistem gereksinimli mobil cihazlar için çıkarılmıştı ve oldukça başarılıydı. Şuan belki PUBG Lite’ı PC’de oynayamıyoruz fakat gün gelecek ve oynayacağız. Böylece orijinal PUBG’de ki tadı yaşamasak bile bilgisayar üzerinden PUBG Mobile oynamaktan iyidir 🙂

Bu içeriğimiz de “PUBG Lite PC Türkiye’ye ne zaman gelecek?” sorusunu yanıtladık. Bu ve bunun gibi oyunlar için önemli haber ve gelişmeleri takip etmek için sitemizin bildirimlerini açabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
PUBG Lite PC
Derecelendirme
51star1star1star1star1star
18 Yorumlar
 1. Ercan diyor

  Bu bilgileri için teşekkürler, oyunun globale gelmesini dört gözle bekliyoruz. PUBG lite bilgisayar için çok iyi olacak. Sitenizde de PUBG Lite’ın nasıl indirileceğini göstermişsiniz. Sağ olun.

  1. Yusuf Genç diyor

   Rica ederim.

 2. Oyun Epin diyor

  Teşşekürler İndirelim Bakalım

  1. Yusuf Genç diyor

   Sorun düzeltildi.

 3. Buğra diyor

  millet 14 şubattta sevgilliler gününü kutlicak biz pubg lite 14 şubatta çıkcak die beklioz =D

  1. Yusuf Genç diyor

   Türkiye’ye daha gelmiyor.

 4. adam diyor

  SA

  1. Yusuf Genç diyor

   as

 5. Arslan Emir diyor

  Adamsın yarın geliyormu kesin

  1. Yusuf Genç diyor

   Türkiye’ye gelmiyor.

   1. Arslan Emir diyor

    e trye ne zaman gelcek yazıyo sitede

 6. A diyor

  Turkiyeye kesin geliyor beyler çok araştırdım

  1. Yusuf Genç diyor

   Ne zaman ? Gelecek tabi elbet 🙂

 7. Bir dost diyor

  Hangi VPN önerirsiniz

  1. Yusuf Genç diyor

   Proxifer

 8. İSİMSİZ MİSAFİR diyor

  NE zmn gelck turkıyeye ADMIN????????

 9. Oyuncu 002 diyor

  Pubg mobile lite ne zaman global’e çıkacak?

 10. Muhammed diyor

  abi valla okulun bitmesini bekliyodum şu bi avrupaya gelsinde okul bitmesede olur

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.