LoL Replay Nasıl Kullanılır? – Overwolf Kullanımı ve İndirme

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

League of Legends oynarken en ihtiyacınız olan programlardan biri olan Overwolf’un alt uygulaması olan LOL Replay’in Lol replay nasıl kullanılır? Overwolf nasıl indirilir? Overwolf nasıl kullanılır? sorularını bu içeriğimiz de cevaplandıracağım.
Kuruluma geçmeden önce bu uygulamadan biraz bahsedelim, sizlere ne gibi faydaları olacağını aşağıdaki renkli kutucukta sıraladım. Lol ölüm tekrarı izleme ile oyun içerisinde yaptığınız hataları bir daha yapmayacaksınız.
  • Bu program sayesinde oyun içerisinde ölmeden önce nasıl bir performans sergilediğinizi görebilirsiniz.
  • Lol replay tr ile ölmeden önce hangi tuşlara bastığınızı, hangi skillere bastığınızı detaylı bir şekilde, program tarafından kaydedilen video üzerinde görebilirsiniz.
  • Kayıt edilen videoda klavye üzerinde hangi tuşlara bastığınızı gördüğünüz gibi mouse ile de hangi tık işlemlerini yaptığınızı görebilirsiniz.
  • TF yani takım dövüşlerinde kimlerin nasıl bir performans sergilediğini kaydedebilirsiniz.
  • 5’te 5 gibi büyük sayılarda katletme yaptığınızda da bunu size kaydetme imkanı sunmaktadır.

Uygulamanın yararlarından bu kadar bahsettikten sonra dilerseniz artık kuruluma geçelim 🙂

LOL Replay Nasıl Kurulur?

  1. Buraya tıklayarak programı indirme işlemini direkt olarak başlatabilirsiniz.
  2. Klasik kurulumu tamamladıktan sonra ana ekrana bu şekilde bir simge gelecektir, tıklayıp açıyoruz.
  3. Uygulamayı açtığımızda ekranımıza aşağıdaki gibi ayarlar gelmektedir. Eğer videoyu izlerseniz aşağıdaki ayarların ne işe yaradığını görebilirsiniz. (Video içeriğin biraz daha aşağısında yer almaktadır)
  4. Oyuna girdiğinizde, programın kayıt çalıştığını öğrenmeniz için ekranınıza bu işaretin çıkması gerekmektedir. Aksi halde kayıt etmeyecektir. Lütfen buna dikkat edin. Şayet çıkmıyor ise oyunu aşağı alın ve programın ayarlarında bulunan “Replay HUD” kısmını kapatıp açın düzelecektir.
  5. Kayıt ettiğiniz videolar bu şekilde oyun içerisinde de izlenmektedir. Ayrıca video bilgisayarınız üzerine de otomatik olarak kaydedilmektedir.

Videolu Anlatım

Overwolf League of Legends ayarları bu şekildeydi. Lol replay nasıl kullanılır 2019 için en güncel rehberi sizler için hazırladık, umarız işinize yaramıştır. Bordo Klavyeli olarak daha bir çok rehber sitemizde yer alıyor ve yer almaya devam edecektir.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
LOL Replay HUD
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.