Kaan Atıcı (Elwind) Kimdir? (Kaç Yaşında?) – Güncel Bilgiler [2020]

0

Elwind Kimdir? Gerçek adı ile Kaan Atıcı Kimdir? Elwind Kaç Yaşında? Elwind sevgilisi kim? Eski elektronik sporcu olan Elwind ile alakalı tüm merak ettikleriniz bu sayfada!

DOTA ile başlayan oyun serüveninde League of Legends ile dev bir atılım yapan Elwind kimdir? Oyunlarda ve internet üzerinde Elwind olarak bahsedilen Kaan Atıcı Kimdir?

Kaan Atıcı 1993 yılının ekim ayının 14. günü dünyaya gözlerini açmıştır. İlköğretimi hakkında detaylı bilgi bulunmayan Elwind, İzmir’in Konak ilçesinde yer alan Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü’nde lise eğitimini tamamlamıştır. DOTA’dan sonra aktif olarak oynamaya başlamış olduğu League of Legends oyununda büyük başarılar elde ederek, adını TR LoL turnuvalarına yazdırmış ve oldukça büyük başarılara imza atmıştır.

elwind kimdir
Elwind günümüzde e-sporu bırakarak, diğer birçok yayıncının da yapmış olduğu gibi yalnızca Twitch.TV yayınlarına odaklanmış durumdadır. Aktif olarak Twitch üzerinde yayın yapan Elwind’in yayınları genelde 22.00’dan sonra başlamakta ve gece geç saatlere kadar sürmektedir. League of Legends oyununda, zamanında e-spor da yapmış olmasından dolayı kazanmış olduğu harika bir oyunculuğu bulunmaktadır. Bu harika oyunculuğu ve eşsiz sohbeti ile izleyicilerini kendisine çekmeyi başaran Elwind, en az 7-8 bin kişi tarafından her yayınları izlenmektedir. Elwind genel olarak üst koridor oyuncusudur. Mümkün olan tüm maçlarında Top lane’de oynamayı tercih eden Elwind, üst koridorda her türlü şampiyona hakim bir şekilde oynayabilmektedir.

Elwind Sevgilisi Kim?

Tüm Twitch yayıncılarının olduğu gibi Elwind’in de sevgilisi merak edilmektedir. Elwind’in uzun yıllardır süren bir ilişkisi bulunmaktadır. Elwind’in kız arkadaşı, Eylül Adıgüzel‘dir. Eylül Hanım ile bir birliktelikleri bulunmaktadır. Bunun yanı sırasında Eylül Adıgüzel’de Twitch üzerinde yayın yapmaktadır ayrıca YouTube kanalı bulunan Adıgüzel, YouTube kanalı üzerinden de paylaşımlar yapmaktadır.

elwind sevgilisi

Elwind Kaç Yaşında?

Elwind’in yaşı herkes tarafından oldukça fazla bir şekilde ilgi görmektedir. Bunun en  büyük nedenlerinden birisi de Elwind ‘in daha çok yaşına göre küçük gösterilmesi ile yapılan meme’lerin sosyal medya üzerinde oldukça fazla bir şekilde ilgi görmesinden kaynaklanmaktadır. Peki Elwind kaç yaşında?

Makalemizin başında da verdiğimiz bilgileri de dikkate alacak olursak, Elwind şu anda 27 yaşındadır. Makalemizin en güncel olduğu zamanda, Elwind’in yaşı 27’dir. Gerçekten yaşında göre çok genç gösteren Elwind, 1993 doğumludur.

Elwind Twitch

Elwind haftada neredeyse her gün Twitch.tv üzerinde yayın yapmaktadır. Elwind’in Twitch kanalı yaklaşık olarak 700 Bin takipçiye sahiptir. Elwind’in Twitch üzerinde yapmış olduğu yayınları genellikle 22.00‘dan sonra başlamakta ve 5-6 saat boyunca sürmektedir. Elwind’in Twitch kanalına içeriğimizin sonunda yer alan ve Elwind’in sosyal medya hesapları kısmında bulunan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra YouTube üzerinde de aktif olarak düzenli bir şekilde video paylaşmaktadır. Elwind YouTube kanalına da aynı yerden ulaşabilirsiniz.

Elwind Kaç Yaşında?

Makalemizin en güncel olduğu zamanda, Elwind’in yaşı 27’dir. Gerçekten yaşında göre çok genç gösteren Elwind, 1993 doğumludur.

Elwind Sevgilisi Kim?

Elwind’in uzun yıllardır süren bir ilişkisi bulunmaktadır. Elwind’in kız arkadaşı, Eylül Adıgüzel’dir.

Elwind oldukça başarılı bir LoL oyuncusu ve sosyal medya içerik üreticisidir. Neredeyse bütün sosyal medya adreslerinde hesabı olan Elwind, tüm platformlarda büyük takipçi sayılarına sah iptir. Bunun yanı sıra zaten aktif olarak Twitch yayınlarını devam ettirerek, her zaman aktif üretkenliğini izleyicilerine göstermektedir.

Elwind Sosyal Medya Hesapları

YouTube > https://youtube.com/channel/UCRNypOym0zPblz9lP5HH6ig

Instagramhttps://www.instagram.com/elwind/

Twitch.TV > https://www.twitch.tv/elwind

Twitter > https://twitter.com/elwind

Elwind kimdir içeriğimiz ile ilgili sorularınızı ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bildirebilirsiniz. Elwind hakkında eksik veya yanlış bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizi uyarın: info@bordoklavyeli.net

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.