İnternet Cafe Simulator Para Hilesi APK [Güncel Sürüm]

1

Simülasyon oyunları her zaman insanların ilgisini çekmiştir. İnternet Cafe Simulator APK, oyunu Twitch ve diğer oyun yayın platformlarında oynanmasının ardından popülerlik kazanarak, büyük bir oyuncu kitlesine sahip oldu. 25 Ekim 2019 tarihinde piyasaya sunulan İnternet Cafe Simulator modlu apk indir, çok fazla indirme sayısı ile yüksek aktif oyuncu sayılarına, çok kısa sürede ulaştı.

Ayrıca bkz: Hoi 4 hileleri

Steam üzerinde 18,50 TL’ye satılan oyun, Android platformunda ücretsiz olarak yer almaktadır. Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse; oyunda bir internet kafe işleten bireyin günlük yaşamını ve sosyal hayatını yönetiyorsunuz. İnternet kafenin işletimi tamamen size ait. Dükkanın internet, elektrik faturası gibi en ince detaylarının da oyunda yer alması oyunculara kendisini çeken yönlerinden birisi oluyor.

Dükkanın temizliği, bilgisayarların güncellenmesi, arızalanması, müşterilerin bilgisayarda +18 içerik izlenmesi ve bundan diğer kullanıcıların sizin sayfanıza şikayetçi olması gibi gerçekten çok ince detaylara sahip İnternet Cafe Simulator’u oynamanızı tavsiye ederim.

Ayrıca bkz: Zed CT

İnternet Cafe Simulator APK İndir

İnternet Cafe Simulator’ü sizlere verdiğimiz, içerik sonunda yer alan linklerden Android tablet ve telefonlarınıza kurup, rahatça oynayabilirsiniz. Ayrıca bir diğer linkte yer alan İnternet Cafe Simulator Mobile APK, hileli APK indir butonuna basarak, oyunun ekstra paralı modunu indirip, kurabilirsiniz.

İnternet Cafe Simulator Para Hilesi

İnternet cafe simulator para hilesi için aşağıdaki videoyu izleyerek bilgilenebilirsiniz. Bu hile ile oyunda sınırsız paraya sahip olabilir, internet kafenizi geliştirme konusunda daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Hilenin nasıl aktifleştirileceği hakkında kısa bilgi vermek gerekirse, oyunu vermiş olduğumuz linkten indirerek, açıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyuna başladığımızda oyunda bir gün geçirmemiz gerekiyor. Oyun ilk başladığında sabah saatlerinde başlıyor ve zamanın geçmesi gerekiyor. Hilenin aktif olabilmesi için oyunu kaydedip, kapatmamız gerekiyor. Oyun içerisinde kayıt işlemi için özel bir şey yapmanız gerekmiyor, yalnızca geceleri uyuduğunuzda otomatik olarak oyun kayıt almaktadır. Bundan dolayı da oyuna ilk başladığınızda sabah saatlerinde olduğu için oyunun uyku saati olan 21.00’a kadar bir şekilde oyunda oyalanmanız gerekmektedir. Saat 21.00 olduğunda eve gidip uyuyorsunuz zaten ekranın sol aşağı kısmında “Oyun kaydedildi” diye bir ibare belirecektir.

gördüğünüz üzere sayamayacağınız kadar sıfırlı bir para hilesi bulunmaktadır.

Oyunun kaydedildiğinden emin olduktan sonra oyunu kapatıp, açın. Paranızın sınırsız olduğunu göreceksiniz. Bu şekilde İnternet Cafe Simulator apk ara hilesini yapmış olacaksınız. Yine de aşağıdaki videoyu izleyerek kesin bilgiye ulaşabilirsiniz.

Modlu APK : Tıkla

Normal APK: Tıkla

İnternet Cafe Simulator APK başlıklı konumuz hakkında soru ve görüşleri bizlere yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Para hilesi hakkında sorularınızı da bizlere iletebilirsiniz.

1 yorum
  1. Ekrem diyor ki

    İnternet cafe simulator’ü para hileli apk olarak buradan indirdim, çok Teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.