PUBG Lite Vodafone Freezone Kodu Nasıl Alınır?

0

PUBG Lite’ın ilk çıkışından bu yana, PUBG Lite ile etkileşimde olan Vodafone Freezone, şimdi yeniden oyuncu kullanıcılarına PUBG Lite üzerinden değerli eşyalar dağıtmaktadır. Bu sefer 80 TL değerinde bir “Bordo Bere” hediye eden Vodafone Freezone’un bu kodunu nasıl alacağımıza dair internette bir bilgi bulunmamaktadır. Bunun için biz de sizlere PUBG Lite Vodafone freezone kodu nasıl alınır? Oyun içerisinde bu kodu nereye yazmalıyız? sorularınıza yanıt olacak bu içeriğimizi hazırladık.

PUBG Lite Vodafone Freezone Kodu

Öncelikle yüklü değil ise cihazınıza Vodafone Yanımda uygulamasını kurmalısınız, uygulamayı kurduktan sonra, tüm giriş işlemlerini tamamlayarak aşağıdaki yönergeleri takip ediniz.

  1. Vodafone Yanımda uygulaması cihazınız da kurulu değil ise içerik sonundaki bağlantılara tıklayarak indirin.
  2. Uygulamaya girdiğimizde, sağ üst kısımda bulunan menü butonuna tıklıyoruz.
  3. Açılan yan menüde yer alan “Avantaj Cepte” butonuna basarak, bizlere Vodafone’un özel avantajlar sunduğu sayfaya giriş yapıyoruz.
  4. Avantaj Cepte’ye girdiğimizde aşağıda gördüğünüz gibi “Yeme-içme”, “Hediye” gibi kategoriler bulunuyor.Bunlardan “Eğlence“yi seçiyoruz.
  5. Eğlence kategorisinde ekranı kaydırdığımız da karşımıza “PUBG LITE OYUNUNDA HEDİYE BORDO BERE” geliyor. Burada “Detaylı bilgi“ye tıklıyoruz.
  6. PUBG Lite’ın kampanyasına girdiğimizde ekranın en altında “Fırsatı Kullan” butonu yer alıyor, bu butona tıklıyoruz
  7. Ardından karşımıza oyun içerisinde kullanabileceğimiz kod geliyor. Bu kodu kopyalayarak oyun içerisinde 80 TL değerindeki “Bordo Bere“yi alabilirsiniz.

Videolu Anlatım:

Kodu Oyun İçerisinde Nereye Gireceğim?

Çok fazla sorulan ve nasıl yapıldığı merak edilen kod girme işlemini nasıl yapabileceğinizi aşağıdaki  yönergeleri tek tek uygulayarak yapabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde kodu girerek, kodun size vermiş olduğu eşyayı alabilirsiniz.

  1. PUBG Lite’a girdiğinizde sağ üstte bulunan “Dükkan“a giriyoruz ve ardından sol aşağıda yer alan  “BONUS / HEDİYE KODU EKLE” butonuna basıyoruz.
  2. BONUS / HEDİYE KODU EKLE bölümüne geldiğimizde buraya Vodafone Yanımda uygulamasından almış olduğumuz kodu girip “KULLAN” butonuna basıyoruz ve eşyamız envanterimize otomatik olarak ekleniyor.

Vodafone Yanımda İndir

iOS için Tıkla

Android için Tıkla

Bu şekilde PUBG Lite için Vodafone’un özel olarak vermiş olduğu kodu alıp, oyun içerisine uygulayabilirsiniz. Bu konu hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
PUBG Lite Vodafone freezone kodu nasıl alınır
Derecelendirme
41star1star1star1stargray

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.