PUBG Lite DUO Ne Zaman Çıkacak?

0

PUBG Lite artık Türkiye’de ve oyuncular deliler gibi oyunu oynuyor. PUBG Lite’ı oynayan oyuncularda “PUBG Lite duo ne zaman çıkacak” sorusunu soruyorlar. Sonuçta her ne kadar oyuna 2 kişilik Squad modunda girilebilse de DUO’nun zevkini vermiyor 🙂

PUBG Lite, düşük sistem gereksinimlerine sahip bilgisayarların PUBG oynayabilmesini sağlayarak gerçekten çok iyi bir iş çıkardı. Bunun için PUBG Corp.’u tebrik etmek lazım. PUBG Lite‘ı indirmek istiyorsanız hemen alttaki bağlantıdan detaylı bilgi ve rehbere ulaşabilirsiniz.

DUO Nedir?

PUBG’deki DUO modu, oyuna bağlanan oyuncuların çifter olarak takımlaşması demektir. Her DUO modundaki maçlarda ikişer kişilik takımlar olmaktadır ve toplamda aşağı yukarı 50 takım olmaktadır.

DUO MODU ÇIKTI DETAYLAR: PUBG Lite Güncelleme

DUO Ne zaman Çıkacak?

PUBG Lite’a DUO Modunun ne zaman geleceği hakkında şuana dek herhangi bir açıklama bulunmuyor. Oyun şuan BETA sürecinde olduğu için DUO modu ve bir çok özellik devre dışı durumdadır. Zaten şuanda oyuncu sorunu yaşanmakta, eğer oyunu oynayan birisi iseniz oyunda ne kadar bot olduğunu görebilirsiniz.

PUBG Mobile’ın çok geniş bir kitlesi olmasına rağmen onda da bot varda neyse 😀

Peki DUO modu gelene kadar iki kişi nasıl oynayabiliriz diye soruyorsanız. Oyun ayarları kısmından aşağıda işaretli kısımda arkadaşınız ile aynı lobide olunca “2-KİŞİLİK-SQUAD” yazacak, siz de onu işaretleyerek 2 kişi olarak SQUAD girebilirsiniz. Yalnız rakipleriniz 4 kişi olacaktır, bildireyim 🙂

PUBG Lite ile ilgili son gelişmeler için bizi takip etmeyi unutmayın!

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
PUBG Lite Duo ne zaman çıkacak
Derecelendirme
41star1star1star1stargray

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.