Tüm Operatörlerde Dent ile 30 TL Kazanma – Nasıl mı? Detaylar İçeride

4

Dent, son zamanlarda başlattığı uluslararası olarak, kullanıcının bulunduğu ülkenin yerel operatörleriyle kullanıcıya TL, GB gibi hediyeler vermektedir. Aslında sistem bahsettiğimizden biraz daha farklı olsa da biz şuan Türkiye’deki operatörlerle nasıl para kazanacağımızı öğreneceğiz. Sistem referans sistemi ile çalışmaktadır yani arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek kazanabilirsiniz. Dent ile para kazanma çok çok basit, içeriğimizi iyice takip ederek sizde kısa sürede bu ay ki kontör masrafınızı bu uygulamadan çıkarabilirsiniz 😀

Dent ile TL Kazanma

İçeriğin devamında göstereceğimiz yönergeleri uygulayarak sizlerde Dent ile bedava tl kazanabilirsiniz. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom operatörlerinden birini kullanıyorsanız, bu içeriğimiz sonunda bedava TL elde edeceksiniz.

Bu uygulama ile kazanacağınız TL’leri operatöre göre dilerseniz paket yapabilirsiniz veya sadece internet, dakika veya SMS yapabilirsiniz.

Dent ile Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz, üstelik TL kazanma hedefiniz yolunda yüksek bir puanla başlayabilirsiniz. Şimdi Dent bedava tl kazanma‘yı nasıl yapacağımıza geçelim 🙂

 1. Uygulamayı indirdiğimizde aşağıdaki görüntü bizi karşılıyor, burada başlangıçtaki puanınızı asıl adı olan Dent coin‘inizi görebilirsiniz.
  dent ile tl kazanma
 2. Dashboard ekranında, ekranı aşağıya doğru indirdiğimizde karşımıza arkadaşlarımızı davet edebileceğimiz bir buton bulunuyor, buraya tıklayarak arkadaşlarınızı Facebook, WhatsApp gibi sosyal medyaları kullanarak uygulamaya davet edebilirsiniz. Buradan davet ederek hem siz puan kazanacaksınız hem de arkadaşlarınız!
 3. Uygulamanın alt kısmında bulunan “Marketplace“e girerek şayet puanlarınız tam ise hattınızın öperatörüne göre TL alımınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.
  Türk Telekom hattınız için 8849 Dent Coin karşılığında 20 TL
  Turkcell hattınız için 13503 Dent Coin karşılığında 30 TL
  Vodafone hattınız için ise de 11023 Dent Coin karşılığında 25 TL kontör sahibi olabilirsiniz.
  dent ile kontör kazanma

Bu içeriğimiz de Dent adı verilen uygulama ile nasıl TL kazanabileceğimizi öğrendik. Umarız ki sizlere yardımcı olabilmişizdir. Unutmayın ne kadar çok arkadaşınız ile bu uygulamayı paylaşırsanız o kadar Dent coin sahibi olur ve kontör alabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
Dent ile TL kazanma
Derecelendirme
51star1star1star1star1star
4 Yorumlar
 1. Mehmet diyor ki

  Merhaba dent turkiye de davet etme linki kaldirilmis ne olacak peki

  1. Yusuf Genç diyor ki

   DENT bile battı ya, dolar 6 TL olunca demek ki 🙂
   Ne olacağını bilmiyoruz.

 2. Zccccc diyor ki

  Ben dün gece 30 tl 15171 dente aldım ama hala gelmedi defalarca send dedim ama hep failed aldım.sizce sebebi nedir ve o defalarca tikladiklarimin hepsi para olarak gelirmi

  1. Yusuf Genç diyor ki

   ben de bir kere failed bildirimi aldım fakat para geldi anlamadığım bir şekilde.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.