Güncel Torrent Tracker Listesi (2020 Ağustos) – Torrent Tracker

58

Torrent tracker ile artık oyunları indirmek çile olmaktan çıkıyor! Torrent tracker güncel liste ile sizlere en iyi Torrent indirme deneyimini sunuyoruz. Güncel tracker listemiz sayesinde, Torrent dosyalarınızı hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Torrent’ten bir şey indirirken zorlanıyor musunuz? İndirme mi başlamıyor yoksa eşlere bağlanmakta mı sorun yaşıyorsunuz? İşte tam sizlere özel olarak hazırladığımız Torrent Tracker içeriğimize hoş geldiniz!  Bu sayfada yer alan tracker’ları kullanarak, dosyalarınızı daha hızlı indirebilir, “eşler” problemine bir çözüm bulabilirsiniz. Torrent programından indirme yaparken, uygulamanın çalışma prensibince kullanmanız gereken Tracker’lar bulunmaktadır. Bu izleyiciler, ne kadar kullanıcı kadar kullanılırsa, indirme hızınız o kadar artacağı için Torrent tracker güncel liste‘den kesinlikle faydalanmanız gerekmektedir.

Torrent Tracker 2020 yılının en güncel listesi Bordo Klavyeli’de! Torrent tracker adresleri her zaman kontrol edilerek, güncel bir şekilde sitemizde yer almaktadır. Güncel Tracker listesini her zaman bu sayfada bulabilir, indirme hızlarınızı katlayabilirsiniz. 2020 Ağustos ayının en güncel izleyici listesine ulaşmak için sayfanın devamına göz atabilirsiniz. Ayrıca Torrent Tracker‘larınızı nasıl uTorrent programına ekleyeceğinizi bilmiyorsanız, içeriğin sonunda bununla ilgili detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz!

Ayrıca bkz: PUBG Lite FPS Gösterme

Torrent Tracker Listesi

Aşağıdaki listeyi Torrent’inize uyarladığınızda artık hız probleminiz ortadan kalkacak ve yüksek hızda torrent indirmelerinizi yapabileceksiniz. En güncel istisnasız izleyici listesini her zaman burada bulabilirsiniz. Tracker’lar test edilip, onaylanmıştır, çalışmaktadırlar. İzleyicilerde yaşanan problemleri bizlere bildirmeyi unutmayınız, izleyicilerin çalışmama durumunda, yenileri ile torrent tracker güncel liste güncellenecektir. Torrent tracker listesi, tam olarak Torrent programına yerleştirilmek üzere kolay bir şekilde hazırlandı. Torrent tracker listesini programa yazmak istediğinizde her satıra birer boşluk bırakmanız gerekiyor, verdiğimiz listede bu boşlukları sizin vaktiniz kaybolmasın diye direkt olarak ekledik. Yapacağınız işlem direkt olarak kopyalayıp yapıştırmak olacaktır.

7 Ağustos 2020! Piyasanın en güncel Tracker listesini sizler için güncelledik, izleyicilerimiz çalışmaktadır. Bu arada Torrent tracker listenize ne kadar çok izleyici eklerseniz, o kadar çok yüksek hızda indirme şansı elde edersiniz. Bundan dolayı alt kısımda bulunan izleyici listemizde bulunan tüm satıları Torrent’e eklemenizi öneririz.

Sizleri için ulaşması daha kolay olması amacıyla tracker listemizi artık sayfamızda yayınlamıyoruz. Güncel Tracker listesi için Tıkla

Güncel Tracker

Tracker; iz sürme, takipçi anlamlarına gelmektedir. Torrent’te ise Güncel Tracker, indirmek istediğiniz dosyayı sizlere ulaştırmak için bir ağ veya geçit olarak düşünebilirsiniz. Bu tracker yani geçit ne kadar hızlı olursa, sizin indirme işlemlerinizde aynı şekilde hızlı olmaktadır. Bu nedenle doğru izleyiciyi kullanmak her zaman önemlidir. Bu yüzden sitemizdeki istisnasız tracker listesi her zaman güncel ve en hızlı tracker’ları barındıracak, sizlerde en yüksek hızda indirmelerinizi tamamlayabileceksiniz. Şunu da unutmamak lazım indirme hızı, sizin alt yapınıza da bağlı. Bizleri takip etmeyi sürdürün 🙂

Ayrıca bkz: İnternet Cafe Simulator APK

Torrent Tracker Nasıl Eklenir?

Torrent Tracker ekleme işlemi oldukça basit bir işlemdir. Torrent uygulaması içerisinde, torrent dosyamızı seçtikten sonra sadece birkaç işlem ile kolayca izleyici listemizi ekleyebilirsiniz.. Bunun için Torrent Tracker Ekleme başlıklı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Torrent Hızlandırma 2020

Torrent hızlandırma yöntemleri aslında oldukça fazladır. Tabi bu yöntemlerin çalışma oranı da indireceğiniz Torrent dosyasına bağlı olarak tamamen değişmektedir. Torrent hızlandırma 2020 işleminde en önemli faktör, Torrent tracker’dır. Torrent tracker listesi sayesinde, Torrent programınızdaki izleyici sayısını artırarak, daha fazla kullanıcıdan indirmek istediğiniz Torrent dosyasının verilerini kolaylıkla çekebilirsiniz. Bu içeriğimizde sizlere, Torrent hızlandırma yöntemlerinden biri olan Torrent tracker’ın, en güncel listesini paylaştık. Bu listeyi kullanarak, indirme hızınızı büyük ölçüde arttırabilirsiniz.

Torrent istisnasız tracker 2020 hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bildirebilirsiniz. Torrent eş ekleme işlemini en detaylarıyla size anlattık.

58 Yorumlar
 1. Erkan diyor ki

  torrent tracker güncel liste için çok teşekkürler, %100 çalışmasa da %80’i çalışıyor ve baya bir etkisi oldu.

 2. Erkean diyor ki

  torrent tracker için çok teşekkürler, baya bi’ işime yaradı

 3. ege diyor ki

  abi 1mb ile indiriyodum 1.6ya çıktı teşekkür ederim
  1.7 ye çıktı
  1.8e çıktı
  1.9a çıktı
  2mb ye çıktı oha adamsınnnnn

 4. Emir Can diyor ki

  100 mbps download speedim var ama torrentte 3 4 mbps ile indiriyorum saçmalık.

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Torrent tracker ile bunu iyileştirebilirsiniz ancak Torrent dosyasına bağlı olarak da hız düşüklüğü olabilmektedir.

 5. burak diyor ki

  tracker listesşnş kopyalarken tamamınımı kopyalicaz çünkü arada boşluk var

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Torrent tracker güncel liste’yi kullanırken zaten boşluk bırakmanız gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.