PUBG Mobile 0.13.1 Beta APK İndir

0

PUBG Mobile‘a gelecek olan 0.13.1 güncellemesine eğer önceden erişmek istiyorsanız PUBG Mobile 0.13.1 beta sürümünü edinmelisiniz. Biz de bu içeriğimiz de sizlere PUBG Mobile 0.13.1 beta sürümünü nasıl indirebileceğinizi göstereceğiz.

PUBG Mobile 0.13.1 güncellemesi ile oyuna çok fazla değişiklik gelecek. Bazı haritalarda oldukça büyük değişiklikler yapılıyor, hepsini güncelleme geldiğinde sizlerle detaylı olarak paylaşacağız.

PUBG Mobile 0.13.1 Beta Nasıl İndirilir?

  1. Öncelikle buraya tıklayarak PUBG Mobile 0.13.1 beta APK indir dosyasını indiriyoruz.
  2. Ardından indirmiş olduğumuz APK dosyasının kurulum işlemlerini de tamamlıyoruz.
  3. Bu kurulumun ardından artık oyun, oynanabilir hale gelmiş bulunuyor ve dilediğiniz gibi PUBG Mobile’ın beta sürümü olan 0.13.1’in yeni gelen modları ve özelliklerini deneyebilirsiniz.

Hemen aşağıda oyuna 0.13.0 güncellemesi ile birlikte ilk olarak gelen Team DeathMatch modundan görüntüler görüyorsunuz. Bu sayfada bulunan bağlantıdan indireceğiniz PUBG Mobile 0.13.1 sürümü ile yeni gelen mod olan ölüm maçını oynayabilirsiniz.

Bu şekilde PUBG Mobile’ın yeni beta sürümünü indirip, oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile‘ın tüm beta sürümlerini artık buradan paylaşacağız. En güncel PUBG Mobile beta sürümlerini indirmek isterseniz sitemizi takip edebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
PUBG Mobile 0.13.1 Beta APK İndir
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.