Turkcell Online Mağaza 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

0

Herkese merhabalar, yeni bir Turkcell bedava internet kampanyası ile karşınızdayız, içeriğimizin devamında ki işlemleri tamamlayarak Turkcell Online Mağaza 1 GB kampanyasından faydalanıp, 1 günlük bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bedava internet denince akla Turkcell geliyor ve bizim de sitemizde bedava internet kategorimizde çok fazla Turkcell içeriği var, bunun neden gerçekten Turkcell’in rakiplerine oranla çok fazla hediye dağıtmasıdır. Sizden çok fazla istek geliyor fakat yapacak bir şey yok maalesef…

Turkcell Online Mağaza 1 GB

Evet şimdi nasıl bedava 1 GB hediye internet alacağız ona bir bakalım 🙂 Türkcell Online Mağaza‘dan alacağınız 1 GB bedava interneti 24 saat boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

  1. Öncelikle Google Play üzerinden Bip uygulamasını indiriyorsunuz
  2. Bip uygulamasını indirdikten sonra, uygulamayı açıyoruz ve arama kutucuğuna “Turkcell Online Mağaza” yazıyoruz.
  3. Yazdığımızda karşımıza gelen Turkcell Online Mağaza kanalına tıklıyoruz.
  4. Burada karşımıza gelen “Haberdar Et” butonuna basıyoruz ve 1 GB bedava internetimizi alıyoruz.
  5. Tüm işlemleri tamamladıktan sonra telefonumuza gelen aşağıdaki SMS’in ardından 1 GB bedava internetimiz 24 saatliğine yani bir günlüğüne hattımıza tanımlanmış bulunuyor.

Böylece 1 GB bedava internetinize sahip oldunuz. Daha fazla Turkcell, Vodafone, Türk Telekom operatörlerinin böyle kampanyalarından haberdar olmak isterseniz bizi, Instagram, Facebook, Twitter sosyal medyalarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
Turkcell Online Mağaza 1 GB Hediye İnternet
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.