En İyi Android Emulator Önerileri [2020]

1

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bu sıralar mobil oyunların gelişmesi ile oyuncular daha iyi bir deneyim almak için en iyi android emulator‘ler için bir arayış içerisine giriyorlar. Bilgisayarlarınızda, çalıştıracağınız android emulator, çok iyi optimize edilmiş olmalı, kaynakları en verimli bir şekilde kullanmalı, aşırı ram kullanımı ile bilgisayarınızın kullanımını kısıtlamamalı ve en önemlisi kasmayan android emülatör olması. Biz de bu kriterlere uyan 5 adet android emulatorü sizler için özellikleri ile birlikte sıraladık. 2020 yılı için en güncel android emülatör listesini burada bulabilirsiniz!

Aslında bir çok oyunun kendisine özgü pc için kasmayan android emülatörleri bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse PUBG Mobile’ın emülatörü oldukça optimize edilmiş ve sorun yaşatmayan bir emulatordür. Fakat her yapımcı kendisine özgü bir en iyi android emulator maalesef çıkaramıyor. Bundan dolayı başka firmalar tarafından geliştirilmiş pc android emulatorlerini kullanmamız gerekiyor. Dilerseniz şimdi en iyi android emulator önerilerimize bir bakalım.

Windows Android Emulator Önerileri

1. BlueStacks 4

BlueStacks, bu alemdeki en çok bilinen ve muhtemelen kullanılan pc android emulatorudür. Gerçekten oldukça iyi bir kullanıcı arayüzüne sahip ve sahip olduğu performans konusunda da çok iddialı bir emulator. Android N 7.1.2 ile çalışan bu emulator, Samsung’un amiral gemisi S9+’dan 6 kat daha hızlı ve performanslı olduğunu iddia ediyor. Bizimde birinci sıraya almamızın sebebi, yılların emülatörü olması ve bu sunduğu performansıdır.

bluestacks emulator

2. Memu Play

İlk olarak Memu Play ile başlıyoruz. Memu Play ile oyunları 120 Hz’de oynayabilirsiniz! Yeni gelen güncellemesi ile Memu Play oyuncularına 120 Hz’de oynama imkanı sunmaktadır. Sürekli yaptığı güncellemeler ile oyunculara en iyi deneyimi sunmak için çalışan Memu Play’i gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

3. Nox Player

Nox Player, X86 / AMD ile uyumlu Android 4.4.2 ve 5.1.1’i temel alan lider teknolojisiyle stabil, hızlı ve güvenilir bir altyapısı ile sizlere mobil deneyimini bilgisayarınızda yaşatıyor. Piyasaya ilk girdiğinden beri büyük bir ilgi gören ve sunmuş olduğu performans ile kendisini oyunculara iten bir arayüzü ile bu içeriğimiz de yerini alıyor. Antutu’dan almış olduğu 151,567 puan ile performansının üstünlüğünü gösteriyor.

nox player emulator

4. Droid4X

Droid4X piyasada pekte duyulmamış bir emulator olsa da oldukça performanslı ve Windows bilgisayarınız üzerinde android çalıştırmak isterseniz, kesinlikle alternatifleriniz arasında yer alması gerektiğini düşünüyorum. Bu emülatörün öne çıkan özelliklerinden birisi de emülatör üzerinden, herhangi bir 3. programa gerek kalmadan video kaydı alabilmektesiniz.

droid4x emulator

5. KOPLAYER

KOPlayer ismini pekte duymamış olsak da gerçekten çok başarılı bir emulatordur. Android emulator tercihlerimiz arasında yer alan KO Player’ın kusursuz bir gamepad yani oyun kolu optimizasyonu bulunuyor, bununla birlikte oyun kolunuzdan tam verim almaktasınız.

koplayer emulator

Evet bu şekilde sizlere en iyi android emulatorleri sıraladık. Sizler için özel olarak araştırıp en iyi 5 emülatör hakkında bilgiyi sizlere sunduk.

Ayrıca bkz: Zed CT

En İyi Android Emulator

Aslında genelde kullanım amacı oyun olduğu için sizlere oyunlarda en iyi performansı veren emulatorleri sıralamak istedik fakat bu emulatorler ile yalnızca oyun oynanmaz, dilerseniz web sitenizin mobil versiyonunu test edebilirsiniz, dilerseniz bir android geliştiricisi iseniz uygulamanızın APK’sını emulator’e yükleyerek test edebilirsiniz. Bu şekilde çok farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz.

En iyi android emulator içeriğimiz hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sizlere, bilgisayarınız için en uygun ve kasmayan android emülatör önerisinde bulunabiliriz.

1 yorum
  1. Burak Dırmen XD diyor ki

    Niye bu kadar az yani dağa fazla bulamadınızmı bluestacks çok kasıyo gencler ne bok yerseniz yiyin o bluestacks zaten kasmasıyla meşhur illa iyi pc gerektiriyor ama belki biz bluestackscıyız Allah korusun XD neyse site iyi almıyım cnm .D

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.