PUBG Lite Vikendi Ne Zaman Gelecek? [Cevap]

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

2019 yaz aylarında oyuncuları ile buluşan PUBG Lite oldukça iyi tepki aldı. PUBG Lite, normal PUBG’nin grafiklerinin düşürülmüş bir versiyonudur. Daha çok sistem gereksinimleri Steam PUBG’ye yetmeyen kullanıcıların da PUBG’yi oynayabilmesi için çıkarılmış bir sürümdür. Tabi ki bu sürüm yeni olduğu için PC sürümünde olan özelliklerde yavaş yavaş Lite sürümüne eklenmektedir. Bu şekilde olunca oyun içerisinde Vikendi haritası da yer almıyor. Peki PUBG Lite’a Vikendi haritası ne zaman gelecek?

PUBG Lite Vikendi Haritası

PUBG Lite, Vikendi haritasının ne zaman geleceği hakkında herhangi bir açıklama yapmasa da oyuna kısa bir süre içerisinde eklenmesini bekliyoruz. PUBG Lite yapımcıları kesinlikle kullanıcıların geri dönüşlerine önem veriyor ve bunun yanında sosyal medyayı da çok sık kullanmaktadırlar. Bu nedenle sizlerin isteği olan Vikendi haritasını en kısa sürede PUBG Lite’da göreceğimizi umuyorum.

Bunun yanı sıra oyun içerisinde olmayan silah, araç ve oyun modları da yavaştan oyuna gelmeye devam etmektedir. Şu şekilde düşünün nasıl PUBG Mobile’da yenilikler PC sürümünden sonra yayınlanıyor, aynı şekilde PUBG Lite sürümünde de bunlar geçerlidir. PUBG Lite’a Vikendi haritasının ne zaman geleceği hakkında herhangi bir açıklama yapılır, yapılmaz sitemizden sizlere bildireceğiz. Bu nedenle sitemizde ekranınızın sol alt kısmında bulunan bildirim çubuğundan bildirimleri aktif etmeyi unutmayın!

PUBG Lite 12 Aralık Güncellemesi

Aşağıda PUBG Lite’a 12 Aralık’ta gelen güncellemenin detaylarını bulabilirsiniz.

  • Arcade Moduna TPP Eklendi
  • Artık Micro UZI’ye kırmızı lazer görüşü veya holografik görüş eklenebiliyor.
  • Oyuna yeni yüzler eklendi (karakter yüzü).
  • Yılbaşı teması lobiye geldi.
  • Renk körü modu ve çeşitli hata düzeltmeleri
Evet, “PUBG Lite Vikendi haritası ne zaman gelecek” içeriğimiz bu kadardı, umarız sizleri bilgilendirebilmişizdir. Aklınıza takılan soruları ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.