LoL Bedava Kostüm Alma – En Detaylı Bedava Skin Alma Rehberi! [2020]

1

Türkiye’de inanılmaz bir derecede kitlesi olan ve zaten bu ününü de ücretsiz olması, para öde daha iyi ol politikasıyla hareket etmemesi ile elde eden League of Legends için lol bedava kostüm alma rehberimizi hazırladık. Öncelikle lol bedava kostüm için yapacağımız çok fazla işlem bulunmaktadır. Bundan dolayı bir kaç saatimiz gidebilir fakat işlem sonucunda 975 RP’ye sahip bir skine yani kostüme sahip olacağız. Lol bedava kostüm rehberimiz de cebinizden hiç para çıkmadan yapacağımız işlemler sonunda yaklaşık 25 TL’lik bir değere sahip kostüm sizin olacak. twitch prime lol skin alma

Dikkatinizi Çekebilir! Lol elo bakma

LoL Bedava Skin Alma

Öncelikle kısaca nasıl alacağımızdan bahsedeyim. Twitch Prime ile alacağız, LoL ve Twitch’in ortak bir çalışması olan kampanyaya dahil olarak bedavaya skin alacağız.lol bedava skin nasıl alınır

Bu içerikte bir de videolu anlatım olacak, oradan da izleyerek adımları takip edip, bedava skin alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  1. Prime Video üzerinden hesabınızı oluşturuyorsunuz.lol bedava kostüm nasıl alınır
  2. Karşımıza gelen kredi kartı bölümüne kartımızı ekliyoruz. (Burada dikkatinizi çekmemiz gereken bir konu var, buraya içerisinde herhangi bir para olmayan kartınızı ekleyiniz.)lol bedava kostüm alma 2020
  3. Bir sonraki adımda karşımıza gelen adres bilgilerimizi giriyoruz. (Buradaki bilgileri ekran görüntüsü alarak ileride yapacağımız bir işlem için saklayınız)
    lol bedava skin alma 2020
  4. Bu işlemlerimizi yaptıktan sonra 2 adım daha kalıyor. Kalan adımlarda da bilgilerimizi onaylamamızı ve 7 günlük bedava deneme sürümünü başlatmamızı istiyor, onları da yapınız.

Şimdi! Yapacağımız işlemlerin, bundan sonraki adımlarını aşağıdaki videodan devam edin çünkü bu işlemler yazı içerik ile anlatılmayacak kadar uzun ve karışık gelebilir. En iyisi videoyu izlemek.

Videodaki işlemleri de tamamlayarak tamamen kalıcı bir kostüme sahip olabilirsiniz. RP’siz bedava skin alma rehberimiz bu şekildeydi. Daha fazla lol bedava kostüm alma gibi içerik önerileriniz ve yaşadığınız sorunları yorumlardan belirtebilirsiniz.

Twitch Prime için https://www.twitch.tv/prime

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
LoL Bedava Kostüm Alma
Derecelendirme
51star1star1star1star1star
1 yorum
  1. Genç diyor ki

    bedava skin alma rehberi için teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.