CS: GO’da Performans Arttıran, Alt – Tab Hızlandırma Kodu

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Counter-Strike: Global Offansive’e geçtiğimiz günlerde, oyunun çıkış tarihinden itibaren en iyi güncelleme geldiğini söyleyebilirim. Bir çok forum ve platformlarda da belirtildiği üzere bu kodun ve güncellemenin çok faydalı ve yararlı olduğunu belirtiyorlar. CS GO alt tab hızlandırma kodunu kullanarak gerçekten büyük bir alt tab sorunundan kurtulmuş olacaksınız.

CS GO d3d9ex Kodu

Ben de bir CS GO oyuncusu olarak; bu güncelleme gerçekten performans artışı, gözle görülür FPS artışı ve inanılmaz derece de Alt-Tab hızlandırdığına şahit oldum. Bazen 10 sn bile sürebilen alt tab kodu artık maksimum 2-3 saniyede sizi tekrar oyuna sokuyor.

  1. Steam’den kütüphaneye girin ve CS GO’ya sağ tıklayıp, özelliklere girin.
  2. Özelliklere girdikten sonra “Başlatma Seçeneklerini Ayarla” kısmına giriş yapıyoruz.
  3. Bu kısımda görselde gördüğünüz boşluğa “-d3d9ex” yazıp, tamama basıyoruz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık oyun içerisinde performansımızda büyük bir artış olacak ve alt-tab sorununuza bir çözüm olacaktır. Aşağıdaki videoyu izleyerek bu güncelleme ile gelen detayların işe yaradığını ve performans karşılaştırma testlerini izleyebilirsiniz.

Güncelleme Test Videosu

Bu güncellemeyi yaptıktan sonra yapacağınız şey yukarıda verdiğimiz başlangıç seçeneğini gireceksiniz ve güncellemenin özelliği aktifleşmiş olacak.

Burada da CS GO’nun geliştiricilerinden resmi bir açıklama:

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
CS: GO'da Performans Arttıran, "Alt-Tab" Hızlandıran Kod!
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.