LoL Elo Bakma – League of Legens Profile Bakma [2020]

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Lol elo bakma, oyuncuların oyun içerisinde rakiplerinin seviyesini ve bulunduğu rütbesini görmesini sağlayan bir durumdur. League of Legends, Türkiye’de en çok oynanan MOBA strateji oyunudur. Durum bu şekilde olunca oyuncular, oyun içerisinde karşısına gelen rakibin elo‘sunu merak ediyor ve bunu kontrol etmek istiyor . Lol elo bakma adlı içeriğimizde sizlere rakibinizin nasıl elosuna bakabileceğinizi öğreteceğiz. Aslında yapacağımız işlemler çok basit ve sizlerinde hemen yapabileceği bir şey. LoL elo bakma işlemi için sizlere bu kategoride en iyi olan bir internet sitesi vereceğim. Bu site üzerinden rakibinizin veya arkadaşlarınızın ELO’suna bakabileceksiniz.

LoL Elo Bakma 2020

LoL elo bakma işlemine geçmeden önce, birazdan sorgulayacağınız hesapların bilgileri güncel olmayabilir. Sonuçta bu sitelerde verileri bir yerden çekmektedir. Bir problem olması halinde sizlere güncel bilgi gözükmeyecektir. Zaten site üzerinde son güncelleme tarihi de yer almaktadır.

 1. Buraya tıklayarak, LoL elo bakma işlemini gerçekleştireceğimiz siteye giriniz.
 2. Siteye girdiğinizde aşağıdaki ekran görüntüsünde de gördüğünüz gibi bir arayüz sizi karşılayacak. Burada “lalalala” yazmış olduğumuz yere, istatistiklerini ve elosuna bakmak istediğiniz oyuncunun sihirdar adını giriyorsunuz ve sağ tarafında bulunan arama butonuna basıyorsunuz. Böylece lol elo bakma işlemini gerçekleştiriyorsunuz.
 3. Gördüğünüz gibi elosuna bakmak istediğimiz oyuncunun tüm bilgilerini görebilmekteyiz.
  • Dereceli zafer oranı,
  • En fazla hangi koridorda oynandığı,
  • Sihirdarın en çok oynamış olduğu şampiyonlar ve şampiyonlarda ki puanı,
  • Son dereceli maçının istatistikleri,
  • Son zamanlarda en çok oynadığı sihirdarları,
  • Sihirdar profil bilgilerinin güncelleme tarihini,
  • Ve en son oynanan oyunlarını bu ekranda görebilirsiniz.

Herhalde bir oyuncuyu analiz etmek için bu kadar bilgi yeterli olacaktır. Lol elo bakma işlemini işte bu kadar kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Gerçekten çok kolay bir yöntem olan, bu yöntem 2020‘nin en güncel yöntemidir.

Ayrıca League of Legends oynarken karşınıza gelen Zed, Irelia gibi şampiyonlara karşı hangi şampiyonu seçeceğinizi bilmiyorsanız, bu içeriklerimize sizi bekleriz.

Lol profil bakma işlemi bu kadardı. Lol elo bakma işlemi ile karşınızdaki oyuncunun en iyi oynadığı ve en çok oynadığı şampiyonu görebilir, son maçlardaki kazanma oranını tespit edip moralini tahmin edebilirsiniz. Son oynanan sihirdarlara da bakıp, duo yani takımlı bir oyun oynayıp, oynamadığını belirleyebilirsiniz. League of Legends bir strateji oyunu olduğu için bu bilgilere gerçekten ihtiyaç var. Karşınızdaki oyuncunun neyde iyi olduğunu tespit edebilirseniz, ona göre tedbirler alacak ve başarılı olacaksınızdır. Bundan dolayı LoL elo bakma işlemini esirgemeyin derim.

Ayrıca bkz: Torrent Tracker Güncel Liste

Lol elo bakma konumuz hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bize bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.