WhatsApp Plus APK v9.1 Son Sürüm (Antiban) [2020]

155

WhatsApp Plus ile WhatsApp’ın kullanmanıza izin vermediği özelliklerini kolayca aktifleştirebilirsiniz. WhatsApp Plus APK dosyasının kolayca kurulumunu tamamlayıp, sizde WhatsApp Plus kullanıcısı olun ve özgürlüğünüze kavuşun!

Günümüz akıllı telefonlarının vazgeçilmezi olan WhatsApp’ın bilinmeyen özellikleri olduğunu biliyor muydunuz? Bu özellikler ile WhatsApp’ı tam anlamıyla ve detaylı özellikleri ile kullanabileceksiniz. WhatsApp Plus ile Facebook’a ait olan WhatsApp’ı artık kısıtlı özellikler ile kullanmayacaksınız, en derin özelliklerine kendiniz ayarlayarak erişebilirsiniz. Örneğin bir arkadaşınıza sadece bir arkadaşınıza mavi tiki kapatabilirsiniz. Muhteşem değil mi ? Bunun gibi onlarca özelliği WhatsApp Plus APK olarak indirerek ulaşabilirsiniz. WhatsApp Plus 2020 yılının en güncel hali ile bu sayfada yer almakta ve her zaman güncellenerek, sizlere en yeni sürümü ulaştırmaya devam edecektir. Dilerseniz biraz daha WhatsApp Plus hakkında detaylı bilgilere geçelim…

Ayrıca bkz: WhatsApp Grup İsimleri

WhatsApp Plus

WhatsApp Plus, ilişkilerinizde sizi kurtarabilecek bir çözümdür. Gerçekten özellikleri ile hayattaki rolünüzde sizlere oldukça yardımcı olmaktadır. WhatsApp Plus’ı sitemizden APK olarak en güncel hali ile indirebilirsiniz. 2020’nin son sürümü olan WhatsApp Plus önümüzde gireceğimiz yeni yıl olan 2020’de de güncel olarak Bordo Klavyeli üzerinden indirilebilmeye ve program hakkında destek verilmeye devam edecek. WhatsApp Plus indir, bu programı kullanarak, rehberinizdeki kişilerin hikayelerine baksanız dahi karşısı bunu göremez. Bu tarz sizleri kurtaracak (özellikle eski sevgilizden) özellikleri bulunmaktadır. Programı 2 dakikalık bir kurulumun ardından kullanabilirsiniz. Üstelik normal WhatsApp’ta bulunan konuşmalarınızı kaybetmeden! Aşağıdaki başlıkta programın özellikleri ve detayları, detaylı bir şekilde yer almaktadır. Oradan program hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Fatih Şifre

✅WhatsApp Özellikleri

WhatsApp Plus’ı en güncel hali ile son sürüm olarak indirebilirsiniz. WhatsApp Plus ile normal WhatsApp ile yapamayacağınız şeyleri yapabilirsiniz. Örneğin birisinin durumuna bakarken, bunu karşının görmesini engelleyebilirsiniz. Bunun gibi çeşitli özellikleri WhatsApp Plus 2020  ile halledebilirsiniz.

Gizlilik Özellikleri

 • Son görülme gizleme,
 • Normal sohbette ve gruplarda tek tek veya her konuşma için mavi tik gizle,
 • Normal sohbette ve gruplarda tek tek veya her konuşma için çift tik gizle, (bazen mesajların geç gelmesi ve gelmemesi gibi sorunlar yaşanabilir)
 • “Yazıyor…”, “Ses kaydediliyor” gibi durumları gizleme,
 • Sesli mesaj okuma gizleme, (mavi mikrofon)
 • Durum görülme gizleme (Sizin baktığınız durumlar gözükmez ama siz diğer kişilerin durumlarını görebilir ve sizin durumunuza bakanları görebilirsiniz.)

Dosya ve Medya Paylaşım Özellikleri

 • Dosyalar ve Belgeler: docx, apk, exe vs. dosyalar için maksimum 50 MB boyut imkanı,
 • Daha kaliteli video ve resim gönderimi,
 • Daha yüksek boyutlu resim ve video gönderimi (maks 50MB)
 • Yüksek boyutlu ses dosyası gönderimi (maks 50MB)

WhatsApp Plus’tan Görüntüler
Güncelleme Notları (1 Ağustos 2020)

Uygulamaya gelen en son yeniliklerin güncelleme notlarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 • Otomatik yanıtlayıcı eklendi.
 • Mesaj Zamanlayıcı eklendi, bir zaman belirleyin ve WhatsApp Aero belirlediğiniz zamanda istediğiniz kişiye istediğiniz mesajı göndersin!
 • Instagram tarzında hikayeleri ana ekranın üst çubuğunda görebileceğiniz yeni gelişmiş ana ekran stilleri eklendi.
 • Aurora ve Elegant adlarında iki yeni gelişmiş ana ekran stili eklendi.
 • Renk değişikliklerinizi artık canlı önizleyebilirsiniz.
 • Gizlenmiş sohbetler, ana ekranınızda yer alan okunmamış mesajlar sayacına dahil olmaz.
 • Anti-BAN özelliği güncellendi.

Ayrıca bkz: WhatsApp Profilime Kim Baktı

WhatsApp Plus APK

WhatsApp Plus APK olarak indirmek için aşağıdaki adımları takip ederek, WhatsApp Plus son sürüm olan versiyonunu kolaylıkla indirebilirsiniz. Böylece kalıplar arasına sıkışıp kalmayarak, WhatsApp’ın bütün özelliklerinden faydalanarak mesajlaşabilir, sevdikleriniz ile iletişime geçebilirsiniz.

İndirme Linki

✅WhatsApp Plus Nasıl Kurulur?

 1. Öncelikle eğer kurulu ise cihazınızda zaten kurulu olan orijinal WhatsApp uygulaması üzerinden yedeklerinizi alın (yedeklerinizi önemsemiyorsanız direkt olarak direkt 2. maddeye geçin).
 2. Önceden kullanıyorsanız ve cihazınızda kuruluysa WhatsApp’ı telefonunuz veya Android cihazınızdan kaldırın.
 3. Cihazınıza hiç APK dosyası yardımı ile bir program kurmadı iseniz telefonunuzdan bu işlem için izin almanız gerekmektedir; Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar bu özelliği aktif hale getirin. Genelde bu işlem için, direkt olarak APK kurulumunu başlatın, kurulum esnasında cihazınız sizden kurulumdan önce “Bilinmeyen Kaynaklar“ı aktif etmenizi isteyecektir.
 4. Size vereceğimiz adresten WhatsApp Plus 2020 APK dosyasını indirin ve kurun.
 5. WhatsApp Plus APK kurulumunun ardından uygulamayı, uygulamalar listenizde bularak, kullanmaya başlayabilirsiniz. Buradan sonra yapacağınız işlemler, normal WhatsApp kurulumu gibi olduğu için rahat bir şekilde kurulumun son aşamasını tamamlayabilirsiniz.

WhatsApp Plus Son Sürüm

WhatsApp Plus 2020‘yi en güncel indirebileceğiniz adrese hoş geldiniz! Bordo Klavyeli olarak her zaman WhatsApp plus son sürüm garantisini veriyor ve hiçbir problem yaşamadan WhatsApp’ın ayrıcalıklı dünyası olan WhatsApp Plus’ı kullanımınıza sunuyoruz. WhatsApp’ın katı kalıplarına bağlı kalmadan, rahatlıkla her türlü özelliğini kullanabileceğiniz   WhatsApp sürümü olan  WhatsApp Plus APK indir ve hemen kullanmaya başla. Yüksek kalitede video ve fotoğraf gönderimi ile hiçbir veri ve kalite kaybı olmadan yüksek çözünürlüklerdeki video ve fotoğraflarınızı rahatlıkla WhatsApp plus son sürüm ile gönderebilir, gönderdiğiniz kişilerin bu içeriklere yüksek kalitede erişmesini sağlayabilirsiniz. WhatsApp Plus APK 2020 olarak indirerek, Android cihazlarınızla kolayca kullanım sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Plus apk indir işlemini yaptıktan sonra rahatlıkla artık WhatsApp Plus’ın efsane özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle WhatsApp Plus’ın, kişiye özel mavi tik, iki tik ve tek tik özelliğini şahsen çok beğeniyorum. Hemen sizde WhatsApp Plus Son Sürüm İndir ve artık Wp plus ile engelsiz WhatsApp’ın tadını çıkar!

whatsapp plus apk 2020

WhatsApp Plus iPhone’a Nasıl Yüklenir?

WhatsApp Plus, Android için özel olarak geliştirilmiş bir mobil uygulamadır. Bu bağlamda WhatsApp Plus APK olarak internet üzerinde ve sitemizde bulunmaktadır. Bu nedenle de iPhone yani iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde WhatsApp Plus’ı kullanmanız mümkün değildir. Android kullanıcıları, WhatsApp Plus’ı APK dosyası olarak indirmekte ve Android işletim sistemli cihazlarında kurulumu sağlamaktadırlar. Şu anlık en azından WhatsApp Plus 2020 yılı için iOS kullanıcıları WhatsApp Plus’ı kullanamamaktadırlar. Buna daha çok iOS işletim sistemi engel olmaktadır. Android gibi özgür ve açık kaynaklı bir işletim sistemi olmadığından dolayı, iOS cihazlarda bu tarz avantajlı uygulamalar maalesef kullanılamamaktadır. Sen de hemen WhatsApp plus apk indir ve WhatsApp’ı harika özelliklerini aktifleştirerek kullanmaya başla!

Birinin WhatsApp Plus Kullandığını Nasıl Anlarım?

WhatsApp Plus kullanan bir kullanıcıyı anlamak çok zor olmamakla birlikte, oldukça da kolay değildir. Birisinin WhatsApp Plus kullandığını anlamanın yolu, o kişinin sizinle olan gruplarında ve sizinle yaptığı konuşmalarda yaptığı ayarlarının birbiri ile tutmamasından geçmektedir. Örneğin; X kişisi sizinle özelden konuşurken sizin attığınız mesajlar mavi tik olmuyor ve bu kişi size mesaj bile yazıyorsa, bu mesajı okumuş, görmüş anlamına gelmektedir. Ancak sizde mesajlarınız mavi tik olmamaktadır. Yine X kişisi ile birlikte bulunduğunuz bir grupta attığınız mesajlar bu kişi tarafından görüldü olarak görülebiliyorsa bilin ki X kişisi, sizinle özel konuşmaları için mavi tik’i kapatmıştır. Bu şekilde akıl yürütülerek X kişisi gibi insanların WhatsApp Plus APK‘yı kullanıp, kullanmadığını kolayca tespit edebilirsiniz.

Wp plus indir konusu hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. WhatsApp Plus ile ilgili her türlü sorununuza yardımcı olmak için sorularınızı bekliyor olacağız. Hemen WhatsApp Plus APK indir ve WhatsApp Plus’ın ayrıcalıklarını tat!
155 Yorumlar
 1. Ömer faruk diyor ki

  Nerden indiriyoruz bunu link yok buton yok

  1. Yusuf Genç diyor ki

   WhatsApp Plus APK indirme linkleri içerikte verilmiştir.

 2. Troodn diyor ki

  Kardeşim kesin Ban yemeyiz dimi cevaplarsan sevinirim

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Risk her zaman var ancak bizdeki WhatsApp Plus tüm önlemleri almış olan WhatsApp Plus son sürüm’dür. WhatsApp’a her zaman güncelleme gelmekte ve bunlarla birlikte Antiban’ın da güncellenmesi gerekmektedir.

 3. Merv diyor ki

  whatsapp plus için çok teşekkürler, artık her şeyi kısıtlayarak WhatsApp’ı kullanabiliyorum. WhatsApp Plus 2020 en güncel sürüm burada, herkes indirebilir.

 4. Ahmet diyor ki

  Whatsapp plus apk indirdim, kurdum sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Çok Teşekkürler

 5. Emre diyor ki

  whatsapp plus apk için çok teşekkürler, whatsapp plus son sürüm ile gerçekten çok iyi oluyor.

 6. Ekrem İmamcı diyor ki

  whatsapp plus apk olarak sağlam bir şekilde buradan indirebilirsiniz. Whatsapp plus son sürüm için çok teşekkürler

 7. Alperen diyor ki

  Yedeklemekte sorun yaşıyorum yardımcı olurmusunuz eski normal whatsaptan driver e postama yedekliyorum ama whqtsap plas sorun oluyor

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Whatsapp plus kullanacaksanız, Drive yedeklemesi yapmamalısınız. Yerel yedekleme yapmalısınız. Ardından WhatsApp Plus apk kurulumunu yapınca zaten otomatik tarayıp, bulacaktır.

 8. İsimsiz diyor ki

  whatsapp plus çok güzel, emeği geçenlere teşekkürler. Whatsapp plus apk indir kesinlikle

 9. Zeki Müren Lover diyor ki

  whatsapp plus 2020’yi çok rahat bir şekilde indirebildim, çok sağ olun

  1. Psevdopeptidoglikan diyor ki

   Bir de indirdim ama 16 ağustosta güncelliğini yitirdi diyor. Oysaki o tarihte bile değiliz?

   1. Yusuf Genç diyor ki

    WhatsApp Plus APK son sürüm olarak güncellenmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.