Instagram’da Sınırsız Gönderi Nasıl Paylaşılır? [1 Milyon Gönderi]

13

Son zamanlarda Instagram üzerinde ünlülerin herhangi bir profil fotoğrafını koyarak, örnek vermek gerekirse ” 1 Milyon Bordo Klavyeli” tarzında hesaplar açılarak içerisinde 1 milyon tane aynı fotoğrafı yükleyerek sayfaları oluşturuyorlar. Yani bu sayılar aslında ilk başta 10 bin, 100 bin gibi sayılardı fakat bu noktalara kadar geldi 😀 Bizlerde size bugün nasıl bu sayfalardan yapabileceğinizi ve Instagram üzerinde nasıl sınırsız otomatik bir şekilde gönderi spamı yapabileceğinizi göstereceğiz.

Bakar mısın? : Dent bedava tl kazanma

Öncelikle belirtmek isterim ki bu gönderi sayısı 1 milyonla kısıtlı değildir, dilediğiniz kadar yani Instagram’ın sınırını zorlayacak kadar fotoğraf yükleyebilirsiniz 😀

Bu içeriği yazılı olarak hazırlamak ve anlaşılırlığı oldukça zor olacağından sizlere özel bir video hazırladık ve bu videoda nasıl gönderileri yollayabileceğinizi detaylı bir şekilde anlattık. Bu işlemler için gerekli olan dosyaların indirme linkleri yazı sonunda bulunuyor.

Bilgi! Bunu da söylemeden geçemeyeceğim, bu yöntemle aslında kolay bir şekilde bilgisayar üzerinden normal hesaplarınıza da fotoğraf yükleyebilirsiniz ve küçük bir ipucu daha; Fotoğrafların boyutları ne kadar düşük olursa o kadar hızlı bir şekilde fotoğrafları yükleyebilirsiniz, bu da 1 milyon gibi sayılara kolay ulaşmanızı sağlar.

Ayrıca bkz: Instagram Şifre Kırma

Instagram 1 Milyon Gönderi

Makalemizde anlattığımız yöntemi kullanarak Instagram 1 milyon gönderi işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bir nevi Instagram gönderi botu diyebileceğimiz bu yazılım sayesinde kolaylıkla hangi fotoğrafı istiyorsanız onu, hızlı bir şekilde, tekrarlı olarak paylaşmanıza olanak sağlayan bu bot ile büyük bir yükten rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Hemen sizde Instagram 1m gönderi paylaşmak istiyorsanız, alttaki videoyu izleyerek, adımları uygulayın ve Instagram’da 1 milyon gönderiniz olsun!

Videoda sizlere her işlemi nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlattık, ekstradan aklınıza takılan problemler olursa içeriğimizin sonunda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Botu kullanırken görsel boyutlarınızı küçük tutarsanız,  o kadar çok gönderi paylaşabilirsiniz. Çünkü, fotoğrafın boyutu yüksek olursa ve Upload hızınız oldukça düşük ise bu kısımda görseli yüklemek için ekstra zaman harcayacağı için 1 milyon gönderiye ulaşmanız oldukça zor olacaktır. Bu nedenle görselinizin boyutu ne kadar iyi optimize edilirse, sizlere zamandan tasarruf etmenize olanak sağlayacaktır.

Videolu Anlatım

Program İndirme Linkleri

XAMPP – https://www.apachefriends.org/tr/download.html

htdocs – http://www.mediafire.com/file/r89ju314eper4mx/htdocs.zip

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
Instagram'da Sınırsız Gönderi
Derecelendirme
41star1star1star1stargray
13 Yorumlar
 1. Anıl diyor ki

  böyle bir fotoğraf yok hatası alıyorum

 2. mehmet diyor ki

  ben yaptım ama doğrulamaya düşüyor ne yapmak lazım

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Kanka bilmiyorum ki çok oldu bu makaleyi hazırlayalı, bir ara kontrol sağlayacağım.

 3. Erkan diyor ki

  çok teşekkürler, yolladım bakalım devam ediyor kaç gün sürecek 😀

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Dosya boyutuna bağlı olarak, değişiyor.

 4. d1233 diyor ki

  Her şeyi harfiyen yaptım ama böyle bir resim bulunamadı diyor ne yapmam lazım acil yardım eder misiniz

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Bir yerde hata yapıyor olmalısınız.

 5. Namıdeğerbiri diyor ki

  yüklediğin dosyanın boyutu ne kadardı aga benim elimde 16 KB resim var yani bunu 100 bin yapmam ne kadar sürer senin tahminin? internet hızımda 16 mbps

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Kısa sürecektir, 16 KB çok düşük

 6. yusufdeğiladım diyor ki

  kardeşim bunu resimleri 1 milyon yapma süresi kaç gün sürdü senin

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Baya uzun sürdü, hatırlamıyorum da. PC 24 saat çalışsa 5-6 güne atıyordu sanırsam

 7. Yusuf diyor ki

  altta verdiğin kod nereye yazılacak

  1. Yusuf Genç diyor ki

   ne kodu? kod yok

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.