fbpx

Instagram’da Sınırsız Gönderi Nasıl Paylaşılır? [1 Milyon Gönderi]

0

Son zamanlarda Instagram üzerinde ünlülerin herhangi bir profil fotoğrafını koyarak, örnek vermek gerekirse ” 1 Milyon Bordo Klavyeli” tarzında hesaplar açılarak içerisinde 1 milyon tane aynı fotoğrafı yükleyerek sayfaları oluşturuyorlar. Yani bu sayılar aslında ilk başta 10 bin, 100 bin gibi sayılardı fakat bu noktalara kadar geldi 😀 Bizlerde size bugün nasıl bu sayfalardan yapabileceğinizi ve Instagram üzerinde nasıl sınırsız otomatik bir şekilde gönderi spamı yapabileceğinizi göstereceğiz.

Bakar mısın? : Dent bedava tl kazanma

Öncelikle belirtmek isterim ki bu gönderi sayısı 1 milyonla kısıtlı değildir, dilediğiniz kadar yani Instagram’ın sınırını zorlayacak kadar fotoğraf yükleyebilirsiniz 😀

Bu içeriği yazılı olarak hazırlamak ve anlaşılırlığı oldukça zor olacağından sizlere özel bir video hazırladık ve bu videoda nasıl gönderileri yollayabileceğinizi detaylı bir şekilde anlattık. Bu işlemler için gerekli olan dosyaların indirme linkleri yazı sonunda bulunuyor.

Bilgi! Bunu da söylemeden geçemeyeceğim, bu yöntemle aslında kolay bir şekilde bilgisayar üzerinden normal hesaplarınıza da fotoğraf yükleyebilirsiniz ve küçük bir ipucu daha; Fotoğrafların boyutları ne kadar düşük olursa o kadar hızlı bir şekilde fotoğrafları yükleyebilirsiniz, bu da 1 milyon gibi sayılara kolay ulaşmanızı sağlar.

Videolu Anlatım

Program İndirme Linkleri

XAMPP – https://www.apachefriends.org/tr/download.html

htdocs – http://www.mediafire.com/file/r89ju314eper4mx/htdocs.zip

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.