ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma 2020 [Kesin Çözüm]

5

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Yılların vazgeçilmez ve piyasanın en iyi tır simülasyon oyunu olan Euro Truck Simulator 2, halen daha Dünya’da en çok oynanan oyunlar arasında yerini korumaktadır. Oyuncuların ETS 2 oynarken birçok şeyden şikayetleri olabiliyor fakat en çok karşılaşılan problemlerden biri olan ETS 2 hız sınırı kaldırma konusunda sizlere bu içeriğimizde yardımcı olacağız.

Genelde Euro Truck Simulator 2’ye yeni başlayanların yaşadığı problemlerden birisi olan hız limiti sorunu aslında çok basit bir şekilde çözülebilmektedir. Ayarlardan hemen şipşak olarak halledilebilen Euro Truck Simulator 2 hız limiti kaldırma işlemlerini bu içeriğimizde nasıl yapabileceğinizi hem görselli olarak hem de videolu olarak detaylı bir şekilde anlatımını bulabilirsiniz.

Ayrıca bkz: WhatsApp Plus

Oyun içerisinde tır ile otoyolda gidiyorsunuz ve bir bakmışsınız ki hız 90 km/sa takılı kalmış. “Ne oluyor? Araba neden basmıyor?” gibi deli fişek sorular hemen aklınıza gelmiş olsa gerek ki bu sayfaya gelmişsiniz 😀 . “Ağabey basıyorsun, basıyorsun gitmiyor bu tır ne olacak ya?” dediğiniz anda Bordo Klavyeli devreye giriyor. Sizlere özel videolu ve görselli rehberimiz ile artık ETS 2’de hız limiti kaldırma gibi problemlerden kurtularak, kendinizi yolların akışına bırakacaksınız.

Gördüğünüz üzere 90 km/sa takılı kalıyor.

Euro Truck Simulator 2 Hız Limiti Kaldırma

Tırda gidiyoruz ve bir baktık araba 90 km/sa’den daha fazlasına ulaşamıyor. Bu durumda oyunun ayarlarında bulunan “Hız Sınırlayıcı” ayarını devre dışı bırakmamız gerekmektedir. ETS 2 hız limiti kaldırma işlemini nasıl yapacağız diye soruyorsanız, hemen aşağıya bakın…

 1. Öncelikle üstteki görselde olduğu gibi 90 km/sa’den fazlasına ulaşamıyorsanız, “ESC” ye basın.
 2. Ayarlara girin, oradan da oynanış ayarlarına ulaşın.
 3. Burada ayarlar sayfasını biraz kaydırdığımızda karşımıza “Hız sınırlayıcı” ayarı çıkmaktadır. Bu kısımda sizin ayarınız tik ile işaretlenmiştir. Bu ayarda bulunan tiki kaldırıyorsunuz.
 4. Ve… Gördüğünüz gibi artık 90 km/sa’de takılı kalmıyor, araba ne kadar basabiliyorsa o kadar hızlı gidebiliyoruz.

Euro Truck Simulator 2 hız sınırı kaldırma işlemlerimiz bu şekildeydi, fark ettiyseniz oldukça basit ve hızlı bir şekilde oyunda karşılaştığınız bu hız limiti sorununu aşmış bulunuyoruz ve böylece ets 2 hız sınırı kaldırma modu’nu da aktif hale getiriyoruz.

Ayrıca bkz: Fatih Şifre

ETS 2 Multiplayer Hız Limiti Kaldırma

ETS 2’nin çoğu oyuncusu oyunun çevrimiçi versiyonu için arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sevindiğinden dolayı oynuyorlar. Bu nedenle daha çok bu konuda yani ETS 2 online hız sınırı kaldırma konusunda araştırma yapıyorlar. Bu konuda sizlere yardımcı olamayacağız, çünkü ETS 2 sunucularında, sunucu üzerinden bir hız sınırlandırması yapılmaktadır. Bundan dolayı sizin veya bizim yapabileceğimiz bir şey maalesef bulunmamaktadır.

ETS 2 hız sınırı kaldırma içeriğimiz bu şekildeydi. Umarım sorununuzu çözmüşsünüzdür. Konu hakkında yorum, istek ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
5 Yorumlar
 1. Mert diyor ki

  Ben de biliyorum ona basmayı ama basılmıyo oyun izin vermiyor. buna bir çözümünüz var mı?

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Nasıl basılmıyor? Sizde farklı bir sorun olmalı.

 2. tumantuy diyor ki

  tmm oldu saol

 3. tumantuy diyor ki

  yaptım ama olmadı.

  1. Yusuf Genç diyor ki

   İşlemi tam olarak uyguladığınızdan emin misiniz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.