WhatsApp’a yeni gelen “Sticker” özelliği nasıl kullanılır?

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

WhatsApp, dünyaca kullanılan 1 numaralı mesajlaşma uygulamasıdır. Bu 1 numaralı tercih edilen uygulama olma unvanını elinde tutmak için de durmadan uygulamayı geliştirmektedir. Facebook tarafından uzun bir süre önce satın alınan WhatsApp‘a geçtiğimiz günlerde yeni bir özellik geldi, bu özelliğin adı “Sticker” olarak sunuldu. Şu anda iOS kullanıcıları için 2.18.101 (eğer bu sürüme sahip değilseniz App Store üzerinden güncelleyin) sürümünde yer alan özellik, Android kullanıcıları için şuan kullanıma sunulmamış durumdadır.

Erken erişmek için WhatsApp’ın Beta programına kayıt olmamız gerekiyor ama ne yazık ki bu programda kontenjan kalmamış ve daha fazla kullanıcı beta sürümüne katılamıyor. Yani bu şekilde bakılırsa erkenden bu özelliğe erişmeniz mümkün gibi gözükmüyor? 🙁  Fakat elbette Bordo Klavyeli’de çözümler tükenmez Android kullanıcıları için bir çözümümüz bulunuyor 🙂

İlginizi Çekebilir! WhatsApp Fake Numara Alma

WhatsApp Sticker Android Kullanımı

  1. Öncelikle içerik sonunda bulunan linklerden WhatsApp’ın beta sürümünü indiriyoruz. En güncel sürümün linki vereceğimiz adreste yer almaktadır.
  2. İndirdiğimiz APK dosyasını kuruyoruz.
  3. Telefon numaramızı onaylıyoruz.
  4. Herhangi bir sohbete girdiğinizde ve emoji menüsünü açtığınızda aşağıdaki gibi görsel ile karşılaşacaksınız. Ok ile gösterilen yeri takip ederek sticker’lara ulaşabilirsiniz.

Bu şekilde sticker’ları kullanabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp’ın mağazasından çeşit çeşit stickerlar edinebilirsiniz.

burada diğer stickerlar
burada da indirmiş olduğunuz sticker’lar yer almaktadır.

Bu şekilde Android cihazlar üzerinde Sticker’ları kullanabilirsiniz. Bu ve bunun gibi gelişmelerden, püf noktalardan yararlanmak isterseniz sitemizin bildirimlerini açmayı unutmayın!

WhatsApp Güncel Beta APK için Tıkla

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
Sticker
Derecelendirme
41star1star1star1stargray

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.