Turkcell Bip Yıldızları Kampanyası Hilesi

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Turkcell, Bip aracılıyla yaptığı kampanya ile kullanıcılarına haftalık 2 GB bedava internet veriyor. Bip yıldızları hilesi ile haftalık 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Haftalık 2 GB internetler, il dışına çıkacağımızda veya herhangi bir durumla Wi-Fi ağından uzak duracağımız zaman çok işimize yarıyor. Bundan dolayı Turkcell’in yapmış olduğu bu kampanyalar, hem katılımıyla hem de kolay kazanılması ile kullanıcılara çok büyük yardımcı oluyor. Zaten Turkcell’in en çok hediye veren operatör olduğunu söylememe gerek yok herhalde 🙂 . Turkcell Bip 2 GB bedava internet kampanyasında yapmanız gerekenler gerçekten çok basit. Bip uygulaması ile yapacağımız bu işlemlerde sadece arkadaşlarınıza mesaj yollayacaksınız. Tabi biz Turkcell Bip yıldızları hilesi kullanacağımız için tek tek mesaj göndermeyeceğiz.

Ayrıca bkz: Stonks

Bip Yıldızları Hilesi

  1. Öncelikle buraya tıklayarak, Otomatik Tıklayıcı programını indiriyoruz.
  2. İndirdikten sonra programı açtığımızda bizden erişebilirlik izni isteyecek, bu izni veriyoruz.
  3. Ardından programı açtığımızda böyle bir ekran bizi karşılıyor. Burada “Çoklu Hedef Modu” kısmındaki “Etkinleştir” butonuna basıyoruz ve program aktif oluyor. Ardından Bip’te herhangi bir mesaj sayfasına giriyoruz.
  4. Bu ekrana geldiğimizde “+” butonuna basarak, tuş atayacağız. Öncelikle birkaç tane normal harflere tuş veriyoruz, son olarak da, gönder butonuna veriyoruz.
  5. önder butonuna verdiğimiz 4 numaralı tuşa tıklayarak, tıklanma gecikmesini 1 saniye olarak ayarlıyoruz ki daha mesaj yazmadan, butona tıklayıp, kombinasyonu bozmasın.
  6. Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra, üstte bulunan play tuşuna basarak seri bir şekilde mesajlarımızı yolladığımızı aşağıdaki ekran görüntüsünden de görebilirsiniz.

Evet arkadaşlar, bu şekilde bip yıldızları hilesini yapabilirsiniz. Bu hileyi ayrıca Hediye yarışı hilesinde de kullanabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Instagram Dondurma

Soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletmeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.